۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۸

ثبت‌نام 97 نفر در چهاردهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در چهارمحال و بختیاری

ثبت‌نام 97 نفر در چهاردهمین دوره  آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در چهارمحال و بختیاری
گروه فعالیت‌های قرآنی - رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری از ثبت نام 97 نفر در چهاردهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در این استان خبرداد.

ثبت نام 97 نفر در چهاردهمین دوره  آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ در چهارمحال و بختیاری

محسن تقی‌پور، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری  در گفت و گو با ایکنا از چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر، گفت: ثبت‌نام چهاردهمین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن در رشته‌های حفظ ۱۰ و ۲۰ جزء و کل قرآن کریم از تاریخ 21 بهمن 97 آغاز و تا 7 فروردین 98 ادامه داشت.

تقی پور افزود: آزمون کتبی چهاردهمین دوره طرح اعطای مدرک تخصصی به حفاظ روز جمعه 13 اردیبهشت ساعت هشت صبح به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مرحله ویرایش اطلاعات شرکت‌کنندگان تا 17 فروردین مهلت داشت و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تا روز 12اردیبهشت ادامه دارد، افزود: ثبت‌نام کنندگان کارت ورود به جلسه این آزمون را باید از سایت تلاوت دریافت کنند.
تقی‌پور با بیان اینکه امسال حافظان سه و پنج جزء از این آزمون حذف شده‌اند، ادامه داد: زمان برگزاری مرحله شفاهی چهاردهمین دوره این آزمون، متعاقباً اعلام می‎‌شود.
رئیس اداره امور قرآنی استان با اشاره به شرکت حفاظ، 10 جزء، 20 جزء و کل قرآن کریم در این آزمون، گفت: در استان چهارمحال و بختياري 97 نفر در اين طرح ملي ثبت نام كردند كه از اين تعداد 12 نفر آقا و 85 نفر خانم هستند.
رئیس اداره امور قرآنی گفت: در اين طرح به حافظان 10 جزء، 20 جزء و کل قرآن کريم که بتوانند هر دو مرحله کتبي و شفاهي را با موفقيت پشت سر بگذارند به ترتيب مدرک در جه 5، درجه 4 و درجه 3 حفظ قرآن کريم اختصاص مي‌يابد
وی مدرک درجه 2 و 1 حفظ قرآن کريم را مربوط به آن دسته از حافظان کل قرآن کریم دانست که دو مرحله ديگر که شامل مفردات و تفسير است را با موفقيت سپري کنند.
تقی‌پور تصریح کرد: نخستین مرحله چهاردهمین دوره اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن چهارمحال و بختیاری روز جمعه 13 اردیبهشت 98 در اداره امور قرآنی استان واقع در شهرکرد، خیابان آیت‌الله کاشانی، کوچه ۲۱، پلاک ۱۴ برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking