۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۶

رضایتمندی سیل‌زدگان خوزستانی از کمک‌رسانی سپاه چهارمحال و بختیاری

رضایتمندی سیل‌زدگان خوزستانی از کمک‌رسانی سپاه چهارمحال و بختیاری
فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: کمک‌رسانی سپاه و بسیج استان به سیل‌زدگان خوزستان رضایت مردم و مسئولان را به‌دنبال داشته است‌.
- اخبار استانها -

سردار علی‌محمد اکبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد با اشاره به کمک‌رسانی مجموعه سپاه  استان به مناطق سیل‌زده خوزستان اظهار داشت: امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی  مجموعه سپاه و بسیج چهارمحال و بختیاری در استان خوزستان، منطقه شوشتر و بخش شعیبیه مستقر شده و به کمک مجموعه سپاه این منطقه و مردم آن شتافتند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری بیان کرد: با توجه به اینکه تعدادی از روستاهای این شهرستان هنوز در سیل گرفتار هستند، کمک‌رسانی به این مناطق از طریق قایق انجام می‌گیرد.

اکبری خاطرنشان کرد: برخی از روستاهای شهرستان شوشتر از محاصره آب بیرون آمده‌اند که برای کمک به این روستاها و تخلیه آب منازل پیگیر اقدامات لازم هستیم.

وی تصریح کرد: مردم این مناطق در اردوگاه‌ها، کمپ‌ها و شرکت نیشکر این منطقه مستقر شده یا اینکه به استان‌های دیگر و منزل اقوام رفته‌اند.

اسکان 13هزار نفر از سیل‌زدگان در کانون‌های مساجدایلام| قایق‌های تندروی سپاه برای امدادرسانی به سیل‌زدگان سیروانی اعزام شدند + فیلمیکدلی همگانی برای کمک به سیل‌زدگان

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری ادامه داد: خانوارهای روستاهایی که از محاصره آب درآمده‌اند، در حال برگشت به منازل خود هستند.
 اکبری اضافه کرد: طی یک جلسه با فرماندار شهرستان شوشتر و اعضای ستاد بحران برنامه‌ریزی لازم جهت کمک به مردم در حال برگشت به منازل صورت گرفت.

وی با اشاره به پخت و توزیع غذا در منطقه شوشتر بیان کرد: موکب حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری روزانه 1500 پرس غذا برای مردم این منطقه طبخ می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه رضایتمندی مردم را از مجموعه سپاه در کمک‌رسانی باید از زبان خودشان شنید، تصریح کرد: وضع ارتباط مجموعه سپاه و بسیج چهارمحال و بختیاری با مردم این منطقه خیلی خوب بوده‌ است و تا جایی که شاهد بوده‌ایم مردم از مجموعه سپاه و بسیج رضایت بسیار خوبی دارند.

اکبری ادامه داد: همچنین مسئولان خوزستان و شهرستان شوشتر به‌ویژه جانشین فرمانده کل سپاه و معاون ریاست جمهوری طی بازدید از منطقه، تشکر ویژه‌ای از مجموعه سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری داشتند.

منبع : تسنیم
website tracking