۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۳

قادری‌فر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

بسیج تمام امکانات معاونت برای پیشبرد بیانیه گام دوم/ حضور پر قدرت در سال ۹۸ دغدغه اصلی ماست

بسیج تمام امکانات معاونت برای پیشبرد بیانیه گام دوم/ حضور پر قدرت در سال ۹۸ دغدغه اصلی ماست
رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی گفت: همه امکانات معاونت علمی را برای پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب بسیج کرده‌ایم.

دغدغه‌مان حضور پر قدرت در سال ۹۸ است/ بسیج تمام امکانات معاونت برای پیشبرد بیانیه گام دوماسماعیل قادری‌فر رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،  درباره بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: در این بیانیه هشت محور مختلف ترسیم شده‌ است که شاه‌بیت آن به علم و فناوری اشاره دارد.

رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی ادامه داد: باید با نگاه علمی و تخصصی به این بیانیه نگاه کرد و اقتصاد دانش بنیان را در آن افزایش دهیم، زیرا این حوزه به عنوان محوری مضاعف شناخته شده است.

گسترش علم و فناوری به کمک برنامه‌ریزی‌ مؤثر

وی با اشاره به حضور مؤثر فناوران در بخش‌های مختلف علمی گفت: ما باید فناوران و دانشمندان خود را در این حوزه کمک کنیم و به بخش خصوصی بیشتر میدان دهیم، زیرا به کمک برنامه‌ریزی‌های موثر می‌توان علم و فناوری را گسترش داد.

قادری‌فر درباره عملکرد مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و پیشبرد بیانیه گام دوم انقلاب اظهار کرد: ما در مجموعه معاونت علمی تمام امکانات، منابع و توان خود را بسیج کرده‌ایم تا بتوانیم به پیشبرد اهداف این بیانیه کمک کنیم و محور‌های آن را پیش ببریم.

رئیس مرکز فناوری‌های راهبردی معاونت علمی یادآوری کرد: تمام دغدغه و تلاش ما این است تا سال ۹۸ را پر قدرت پیش ببریم و بتوانیم گام‌هایی جدی در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان و بهبود فضای استارت آپی کشور برداریم.

کلیدواژه ها :خبرنگاران
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking