۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۴

عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند

عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر شدند
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی پلیس 5 نفر از عاملان سرقت‌های مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و 7 فقره انواع سرقت مسلحانه کشف شد.
- اخبار استانها -

سردار محمد قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان سیستان و بلوچستان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه 5 نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، سراوان، چابهار و خاش با هماهنگی‌های قضائی در 6 روز گذشته این سارقان مسلح را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنها یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری و یک قبضه اسلحه شکاری دولول به همراه مهمات مربوطه کشف کردند.

دستگیری یک زن داعشی در مرز بازرگاندستگیری عاملان جنایت مسلحانه در خیابان ظفردستگیری 32 نفر به جرم خروج غیرقانونی از پاکستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این رابطه 3 دستگاه خودرو، 6 دستگاه تلفن همراه و تعدادی مدارک هویتی سرقتی کشف و به مالباختگان تحویل و 2 مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شدند و تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد.

سردار قنبری خاطرنشان کرد:  پلیس با سارقان به عنف و مخلان نظم و آرامش که باعث برهم زدن امنیت جامعه می‌شوند با جدیت و اقتدار برخورد می‌کند و کسانی که حقوق شهروندی را ضایع می‌کنند باید در پیشگاه عدالت پاسخگوی اعمال مجرمانه خود باشند.

کلیدواژه ها :سیستان و بلوچستان
منبع : تسنیم
website tracking