۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۸

اصفهان|محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم بالاترین حرکت در مسیر مبارزه با آمریکاست

اصفهان|محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم بالاترین حرکت در مسیر مبارزه با آمریکاست
جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: محرومیت زدایی و خدمت به مردم بالاترین حرکت در مسیر مبارزه با آمریکا است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرنگار تسنیم از لنجان، سردار مجتبی فدا شامگاه دوشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان با بیان اینکه دشمن همچنان ظرفیت و بصیرت مردم ایران را درک نکرده است، اظهار داشت: در شرایط سخت اقتصادی امروز که گریبان آحاد مختلف جامعه را گرفته است، همه مردم امکانات خود را به میدان آوردند تا از مردم آسیب دیده و سیل‌زدگان کشور حمایت کنند و این مسئله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آمده است و باید گفت بی‌توجهی دشمن به ظرفیت مردمی ایران و عدم شناخت آنان سبب شده همواره با شکست سنگین مواجه شوند.

وی افزود: در راستای تشکیل حکومت اسلامی و حرکت در مسیر تمدن نوین اسلامی و استمرار آن در جهان نیازمند همراهی، همدلی و وحدت همه جانبه هستیم و در حوادث سیل اخیر شاهد این موضوع بودیم که همه در کنار یکدیگر قرار گرفته و به کمک یکدیگر شتافتیم.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان شکست مفتضحانه آمریکا در منطقه را سبب تروریست خواندن سپاه دانست و تصریح کرد: سپاه به واسطه حمایت و شجاعت مردم ایران و درایت مقام معظم رهبری موفق به شکست داعش در منطقه شد و به برکت حمایت مردم با بصیرت نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست طرح خاورمیانه جدید و تجزیه آن را با شکست بدرقه کند.

وی بیان کرد: امروز آمریکا مجبور خروج از منطقه شده و رژیم صهیونیستی نخستین کسی که از این خروج ضربه می‌بیند، چراکه در سال‌های گذشته هر طرحی که توسط آمریکا در منطقه اجرایی شد به دلیل حفظ امنیت این رژیم جعلی بوده است.

سردار فدا گفت: رژیمی که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در جنگ‌های مختلف و تنها در 48 ساعت 6 کشور عربی را زمین‌گیر و شکست را به آنها تحمیل کرد امروز24 ساعت نیز تاب مقاومت در برابر حمله حزب الله را ندارد و امروز خط مقدم ما پشت دیوار حائل است.

وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی در مذاکراتی که با روس‌ها دارند مهمترین خواسته آنها عدم حضور جمهوری اسلامی در لبنان بوده و این نشان از عظمت سپاه و نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین شهدای مدافع حرم است.

جانشین فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به استفاده از ظرفیت و توانمندی جوانان در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)  گفت: امروز اگر سپاه را به واسطه حضور در فعالیت‌های اقتصادی مورد هجمه قرار می‌دهند به دلیل کارکرد و نقش سپاه بوده چراکه همواره به کمک دولت در راستای محرومیت‌زادیی شتافته، البته قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در انجام امور بومی گزینی کرده و از ظرفیت نخبگان و دانش آموختگان دانشگاه‌های مختلف استفاده می‌کند.

وی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در پروژه‌هایی ورود پیدا می‌کند که رقیب داخلی وجود نداشته باشد و هیچ پیمانکار داخلی نیز به دلیل شرایط سخت تمایل انجام چنین پروژه‌هایی را ندارد و از سوی دیگر قیمت و فهرست بهای آن نیز از بسیاری از پیمانکاران است.

سردار فدا با بیان اینکه امروز بالاترین امکان مبارزه با آمریکا خدمت به مردم و محرومیت‌زدایی است، تصریح کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در راستای کمک به محرومیت‌زدایی حتی به صورت نسیه نیز فعالیت کرده و در نهایت چیزی که به عنوان مازاد هزینه‌ها برای این قرارگاه باقی می‌ماند در قالب قرارگاه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم هزینه می‌کند.

اصفهان: سردار فدا: توان موشکی ایران یک عامل بازدارنده استاصفهان| سردار فدا: امیدواریم در انتقال پیکرها ‌دچار مشکل نشویماصفهان| سردار فدا: صعب‌العبور بودن منطقه انتقال پیکر جانباختگان ‌را با سختی مواجه می‌کند

وی مسجد محوری را شاه کلید فعالیت‌های سپاه دانست و بیان کرد: همانگونه که امام خمینی(ره) فرمودند مساجد سنگر هستند و  باید سنگرها را حفظ کنیم سپاه این مسئله را مورد توجه قرار داده و برنامه‌های خود را در مساجد برگزار می‌کنیم.

به گزارش تسنیم، در این آیین از زحمات حجت‌الله صفرپور تقدیر و حمیدرضا محمدی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان معرفی شد.

کلیدواژه ها :فرمانده
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking