۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱

رفتارهای عجیب هنرمندان در حوادث+ عکس

رفتارهای عجیب هنرمندان در حوادث+ عکس
عکس‌العمل هنرمندان گاهی خیلی عجیب و با حواشی همراه است، بعضی اوقات هم منطقی و عاقلانه است که ما در ادامه به شرح این دو نوع رفتار خواهیم پرداخت.

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، وقوع حوادث گاهی اوقات باعث خسارات زیادی می‌شود طوری که جبران آن‌ها خیلی سخت است. در کشور ما هم متاسفانه از این حوادث ناگوار بسیار رخ می‌دهد؛ در زمان وقوع این حوادث رسانه‌ها، مسولان، مردم و اقشار مختلف واکنش‌های متفاوتی دارند. در این مطلب ما به واکنش هنرمندان در سال‌های اخیر نسبت به وقایع ناگوار می‌پردازیم.


عکس‌العمل هنرمندان گاهی خیلی عجیب و با حواشی همراه است، بعضی اوقات هم منطقی و عاقلانه است که ما در ادامه به شرح این دو نوع رفتار خواهیم پرداخت.

 

از رفتار هنرمندانی که با حاشیه‌های زیادی همراه بود می‌توان به محسن افشانی، زیبا بروفه، بهنوش بختیاری و کاروان هنرمندان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اشاره کرد.   بعد از زلزله کرمنشاه بعضی از هنرمندان به این مناطق سفر کرده‌اند. یکی از آنها محسن افشانی و همسرش بود. نوع پوشش و رفتار این بازیگر انتقادات زیادی را برانگیخت. کاربری نوشت: یه جوری‌ تیپ‌ زدن‌‌ و ژست‌ گرفتن‌ انگار رفتن‌ ماه‌ عسل‌ این‌ مردم‌‌ داغ‌‌ دیدن‌ متاسفم. فرد دیگری کامنت گذاشت: حداقل به احترام اون خانم که افتاب چشاشو اذیت میکرد عینک افتابیای مارکتونو نمیزدین... کاربری در انتقاد این بازیگر نوشت: کاش حداقل با تیپ لاکچریتون نمی‌رفتین.   عده‌ای از هنرمندان در زمان وقوع زلزله کرمانشاه در قالب کاروانی به این مناطق رهسپار شدند. این موضوع باعث انتقاد برخی از افراد شد که معتقد بودند چه لزومی دارد در این بحران عده‌ای که هیچ تخصصی در زمینه امدادرسانی ندارند به این نواحی سفر کنند.
زهرا اویسی، بازیگر سریال های نظیر خانه ما و خط قرمز، در این باره نوشت: امیدوارم همکارانم از من خورده نگیرن ولی، بردن گروه گروه هنرمند به اون ویرانه چه دردی از اون طفلکیها دوا میکنه، این هزینه ایاب و ذهاب و پذیرایی هنرمندان رو اگر جمع کنیم خودش مبلغ چشم گیری میشه، اما دریغا.....!!!!!   زیبا بروفه در زمان وقوع حادثه پلاسکو با حضور در این محل شیرینی پخش کرد. وی در توضیح این رفتار خود نوشت: دیشب داشتم شبکه خبرو نگاه میکردم، یه جور غریبی دلم گرفته بود، با تمام وجودم گفتم خدایا کاش میشد منم میتونستم باندازه یه انسان کمکی بکنم، ظاهرأ صدای بلند و خواستن از ته دل جوابش رسید ،دوستانی از صبح زود با من تماس گرفتن که با کمکهای مردمی قراره از قم تعدادی غذا، سوهان و گل برای عزیزانی که تو این چند شب بی‌وقفه کار کردن ببریم، خواستم اجابت شد، بی‌معطلی رفتم، اصلا فکرشم نمیکردم که یک خسته نباشید یه دست مریضاد میتونه اینقدر موثر باشه، از همون اول میدونستم که حتما جماعتی این کارو ریا و تظاهر فرض میکنن، ولی مگه مهمه کی چی میگه .مهم اینه که خودت بدونی و...»   آخرین خبر
کلیدواژه ها :بازیگر هنرمندان
منبع : جام نیوز

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking