۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲

تبریز| نیم‌نگاه تراکتورسازی به دیدار ماشین‌سازی با استقلال

تبریز| نیم‌نگاه تراکتورسازی به دیدار ماشین‌سازی با استقلال
تیم فوتبال تراکتورسازی امیدوار است ماشین‌سازی تبریز در دیدار با استقلال تهران به حداقل امتیاز دست پیدا کند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، تیم فوتبال ماشین‌سازی در چارچوب دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ هجدهم از ساعت 20:15 روز چهارشنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال تهران می‌رود.

شاگردان مهاجری که در هفته‌های اخیر نتایج قابل توجهی کسب نکرده‌اند، به دنبال پیروزی در دیدار با استقلال هستند تا شانس خود را برای صعود 2 پله‌ای در جدول امتحان کنند. با این حال دیدار سبزقبایان تبریزی با استقلال برای دیگر تیم تبریزی، یعنی تراکتورسازی هم اهمیت ویژه‌ای دارد.

استقلال تهران پس از پیروزی در دیدار با سپاهان و با توجه به شکست سرخپوشان تبریزی در دیدار با سپیدرود، به 2 امتیازی تراکتورسازی رسیده است. ماشین‌سازی که نشان داده در مصاف با تیم‌های مدعی عملکرد خوبی داشته، با کسب امتیاز در مصاف با استقلال می‌تواند این فرصت را برای تراکتورسازی ایجاد کند که شاگردان لیکنز با برتری در دیدار با پیکان فاصله خود با آبی‌های پایتخت را به حداقل 4 امتیاز برسانند.

بازگشت سنگربان محبوب؛ اخباری در اندیشه تکرار روزهای خوب با تراکتورسازیتبریز| آغاز تمرینات تراکتورسازی برای دیدار با پیکان در غیاب فروزانمحمدرضا زنوزی: فروزان باید امروز به کمیته اخلاق برود/ حالا که تا اینجا آمده‌ایم،‌ جام را می‌خواهیم

بر همین اساس تراکتورسازی علاوه بر تمرکز روی بازی با پیکان، نیم‌نگاهی نیز به دیدار تیم همشهری خود مقابل استقلال دارد. در این هفته پرسپولیس با ذوب‌آهن و سپاهان با سایپا دیدار می‌کنند که این 2 دیدار نیز برای تراکتورسازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

کلیدواژه ها :تبریز ماشین سازی
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking