۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۸

تصادف شدید خودرو پراید با کامیون کمپرسی در بلوار شهید کیومرث نوروزی

تصادف شدید خودرو پراید با کامیون کمپرسی در بلوار شهید کیومرث نوروزی
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۴ و ۳۳ دقیقه مبنی بر تصادف شدید دو خودرو به آدرس فوق بلافاصله مامورین ایستگاه شماره ۵ سازمان آتش نشانی را به محل حادثه اعزام شدند.

تصادف شدید خودرو پراید با کامیون کمپرسی در بلوار شهید کیومرث نوروزیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سعید اسماعیل پور از اعزام دو خودرو به همراه شش نفر آتش نشان برای امداد رسانی خبر داد و افزود: مامورین بلافاصله به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده کردند که خودروی پراید به دلیل عدم کنترل توسط راننده با شدت با کمپرسی در حال حرکت برخورد کرده به طوری که نصف خودروی پراید به زیر کمپرسی رفته و باعث توقف دو خودرو شده است.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه خاطر نشان کرد: خوشبختانه آسیبی به راننده پراید که خانومی حدوداً بیست و هشت ساله بود نرسیده، ولی متاسفانه خسارت مالی زیادی را به همراه داشته است.

‏وی در پایان خاطر نشان کرد: نیرو‌های آتش نشانی با رعایت نکات ایمنی و قطع جریان برق خودرو و محل حادثه را ایمن کرده و دو خودرو را به وسیله جرثقیل از هم جدا و به پارکینگ انتقال دادند.

کلیدواژه ها :سمنان پراید خودرو ایمن
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking