۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴

امام جمعه فارسان:

سپاه خار چشم دشمنان این نظام و انقلاب است

سپاه خار چشم دشمنان این نظام و انقلاب است
امام جمعه فارسان گفت: این حرکت دشمن نشان داد که سپاه اگرچه برای ما دلسوز و در کنار مردم ما است اما خار چشم دشمنان این نظام و انقلاب است، این اقدام نشان داد که سپاه در مسیر درست است و ما نیز باید در کنار سپاه به همین مسیر ادامه دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ به دنبال اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه، روسای همه ادارات شهرستان فارسان ازجمله دادستان، فرماندار و روسای سایر ادارات و  امام‌جمعه در سپاه ناحیه با پاسداران شهرستان دیدار کردند.

امام‌جمعه شهرستان در این دیدار گفت: تابه‌حال ندیده بودم که همه ادارات این‌گونه صمیمانه و از روی محبت قلبی به دیدار پاسداران بیایند و این حرکت نشان می‌دهد که اقدام احمقانه و نسنجیده رئیس‌جمهور نادان آمریکا نه‌تنها سپاه را منزوی نکرده بلکه باعث شده تا انسجام ما با سپاه بیشتر شود و علاقه همه ما به سپاه بیشتر از قبل باشد.وی تصریح کرد: این حرکت دشمن نشان داد که سپاه اگرچه برای ما دلسوز و در کنار مردم ما است اما خار چشم دشمنان این نظام و انقلاب است. این اقدام نشان داد که سپاه در مسیر درست است و ما نیز باید در کنار سپاه به همین مسیر ادامه دهیم و از همین‌جا به دشمنان اعلام می‌کنیم که همه ما یک سپاهی هستیم و آمریکایی‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.
 

در ادامه سرهنگ حمید یزدانی ضمن تشکر از همه حاضران در جلسه گفت: سپاه همیشه در کنار این انقلاب و مردم بوده و از این به بعد نیز خادم و فدائی این نظام و انقلاب و ملت قدرشناس خواهد بود. وی بیان کرد: اینکه دشمن چنین کاری را انجام داده نشان‌دهنده عجز و ناتوانی اوست. البته اگر حوادث و جریانات غرب آسیا را دنبال کنیم خواهیم دید که دشمن عملاً ناتوان بوده و حوادث سوریه، عراق، افغانستان و ... نشان داده که هیچ‌گونه حرکت و اقدامی بدون جلب نظر سپاه ممکن نخواهد بود و عملاً آمریکائی‌ها قافیه را به سربازان جان‌برکف انقلاب باخته‌اند.
 

در پایان مرداس طاهری فرماندار شهرستان فارسان گفت: امنیت امروزی که ما در کشورمان داریم ناشی از عملکرد بسیار قوی و جانبازی‌های برادران عزیزمان در سپاه است. ما و سپاهیان همیشه باهم و در کنار هم خواهیم بود و انشالا در سال جدید به توانیم حداکثر توانمان را در اجرای دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر رونق تولید در کشور به کار ببندیم.

کلیدواژه ها :چشم
منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking