۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲

51 باند جعل و کلاهبرداری در استان اصفهان منهدم شد

51 باند جعل و کلاهبرداری در استان اصفهان منهدم شد
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در سال گذشته 51 باند جعل و کلاهبرداری در استان اصفهان منهدم شد.
- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز شهرضا، سردار مهدی معصوم‌بیگی عصر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرضا با اشاره به گزارش عملکرد نیروی انتظامی استان در سال 97 اظهار داشت: در سال گذشته 4 هزار پرونده قاچاق کالا در این استان تشکیل شد و کالاهای قاچاق به ارزش 128 میلیارد تومان از آنان کشف شد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته حدود 35 تن انواع مواد مخدر در استان کشف شد که رکورد بی‌سابقه برای استان به شمار می‌رود و در این راه یکی از افسران ارزشمند نیروی انتظامی به شهادت رسید، افزود: این حجم مواد کشف شده مبین اشراف اطلاعاتی و مجاهدت‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در حوزه مبارزه با قاچاق کالا 900 وسیله نقلیه حامل کالاهای قاچاق توقیف شد، گفت: اولویت نیروی انتظامی اصفهان برخورد با دانه درشت‌ها است و 70 درصد افزایش برخورد با باندهای قاچاق کالا در سال 97 نسبت به سال 96 وجود داشته است.

وی با اشاره به انهدام 51 باند جعل و کلاهبرداری در استان اصفهان بیان کرد: 25 هزار نفر فرد از قاچاقچی، توزیع‌کننده، فروشنده و معتادان متجاهر در سال گذشته در سطح استان اصفهان دستگیر شدند.

معصوم‌بیگی با اشاره به اجرای هزار و 200 طرح پاک‌سازی در کانون‌های جرم در سطح استان اصفهان بیان کرد: در سال گذشته 162 باند مواد مخدر در استان اصفهان منهدم شدند.

‌به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این مراسم از خدمات 19 ماهه سرهنگ محمدحسین باباکلانی تقدیر و سرهنگ صادق کاظمی به مدت سه سال به عنوان فرمانده انتظامی شهرضا معرفی شد. وی پیش از این فرمانده انتظامی شهرستان نائین بود.

کلیدواژه ها :نیروی انتظامی
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking