۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸

قول رئیس‌جمهور درباره تأمین آب سرخه اجرایی می‌شود

قول رئیس‌جمهور درباره تأمین آب سرخه اجرایی می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به قول مساعد رئیس‌جمهور مبنی بر تأمین آب پایدار برای شهرستان سرخه گفت: قول مساعد رئیس‌جمهور در این زمینه اجرایی می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حبیب‌الله خجسته پور ظهر امروز در دیدار با کارکنان فرمانداری و بخشداری مرکزی سرخه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با اشاره به حجم بالای امورات و کارها در حوزه فرمانداری‌ها همه شهرستان‌های استان  سنمان اظهار داشت: ازنظر کمی، بضاعت نیروی انسانی در استان سمنان کم است.

گلستان| آب شرب 41 روستای کلاله وصل شد؛ تأمین آب 6 روستا با مشکل مواجه استرئیس‌جمهور: تأمین آب آشامیدنی از طریق آب‌شیرین‌کن در اولویت استان‌های ساحلی استمسئولان طرح‌های پایدار تأمین آب استان سمنان را با جدیت پیگیری کنند

وی به کمبود نیروی انسانی در ادارات شهرستان سرخه نیز اشاره کرد و افزود: کمبود نیروی انسانی در فرمانداری سرخه با همت و تلاش ارزنده و مطلوب نیروهای فرمانداری جبران می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار سمنان با اشاره به انتظارات مردم از فرمانداری‌ها در رسیدگی به مشکلاتشان گفت: باید امور مردم به‌طور مناسب و مطلوبی در اسرع وقت پیگیری شود و همه مسئولان در خدمتگزاری به مردم تلاش کنند.

خجسته پور تأکید کرد: مجموعه فرمانداری باید از مدیران متناظر شهرستانی مطالبه جدی حل‌وفصل مشکلات مردم و پیگیری دغدغه‌های مردم را داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه مجموعه فرمانداری باید در چارچوب قانون مشکلات مردم را مرتفع و برطرف کنند گفت: همواره باید جلب رضایت مردم در مراجعه به فرمانداری‌ها در اولویت قرار داشته باشد.

به گزارش تسنیم، در سفر یک‌روزه معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی استاندار سمنان ضمن دیدار با امام‌جمعه شهرستان سرخه و حضور در شورای اداری شهرستان سرخه با یک خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرخه و یک جانباز به نام فیض‌الله احسانی دیدار کرد.

بر اساس این گزارش در این سفر مقرر شد؛ زمینی که مساحت موردنیاز و قابلیت استفاده برای مرکز خدماتی، رفاهی و گردشگری شهرستان سرخه را داشته باشد.

معاون استاندار سمنان در این زمینه قول مساعد داد که با توجه به گزارش‌های فرماندار سرخه این مهم نیز هرچه زودتر وارد فاز اجرایی شود.

خجسته پور درزمینهٔ آب شهرستان سرخه نیز عنوان کرد: در بحث تأمین آب شرب سرخه نیز تلاش خواهیم کرد تا قول مساعد ریاست‌جمهور به‌طور قطعی اجرایی شود.

کلیدواژه ها :سمنان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking