۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۶

جزئیات انتخابات هیئت تکواندو و کاراته اصفهان اعلام شد

جزئیات انتخابات هیئت تکواندو و کاراته اصفهان اعلام شد
اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان تاریخ پیشنهادی خود برای برگزاری انتخابات هیئت کاراته استان را به فدراسیون کاراته اعلام کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دوران ریاست علی دوانیان در هیئت کاراته استان اصفهان، اسفندماه سال گذشته به پایان رسید. با معرفی دوانیان به عنوان سرپرست این هیئت و وارد شدن آن به فاز انتخاباتی، 13 نفر برای حضور در انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند و اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان پنجم اردیبهشت ماه را به عنوان تاریخ پیشنهادی خود برای برگزاری انتخابات این هیئت به فدراسیون کاراته اعلام کرده است.

علی دوانیان هفدهم اسفندماه 93 برای دومین دوره متوالی به عنوان رئیس هیئت کاراته استان اصفهان انتخاب شد.

در آن مجمع علاوه بر علی دوانیان، علی شاه‌هزیدی، محسن عبدیزدان، غلامرضا کریمی، فرزاد پرمایه و مجید رمضانی‌مقدم کاندیداهای ریاست هیئت کاراته استان اصفهان بودند.

در پایان علی دوانیان با کسب 14 رأی از 19 رأی مأخوذه برای 4 سال دیگر ریاست این هیئت را بر عهده گرفت. 5 رأی دیگر نیز سفید بود.

محسن عبدیزدان، غلامرضا کریمی و مجید رمضانی‌مقدم در این انتخابات به نفع دوانیان انصراف دادند.

علی شاهزیدی نیز در اعتراض به نحوه انتخاب نمایندگان ورزشکاران مرد و زن و همچنین نماینده مربیان از حضور در انتخابات کناره‌گیری کرد. فرزاد پرمایه دیگر کاندیدای این انتخابات نیز در مجمع حضور نداشت.

به گفته معاون امور ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان، دوانیان به دلیل دارا نبودن شرایط ثبت‌نام (داشتن حداقل مدرک لیسانس) در انتخابات هیئت کاراته استان ثبت‌نام نکرده است.

سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان انتخاب شداصفهان| از برگزاری انتخابات هیئت گلف تا تشریح دلیل استعفای رئیس هیئت تکواندووضعیت مالی فدراسیون تکواندو بد است؛ نگران تغییرات مدیریتی در هیئت اصفهان نیستم

ثبت‌نام مجدد برای تکواندو و کبدی

اما دیگر هیئت ورزشی استان که منتظر برگزاری انتخابات است، هیئت تکواندو است.

با استعفای فرهاد رستم‌شیرازی از ریاست این هیئت، حسین کفعمی از 17 شهریورماه سال گذشته به عنوان سرپرست هیئت تکواندو استان اصفهان معرفی شده اما انتخابات هیئت با وجود گذشت زمان طولانی هنوز برگزار نشده است.

با درخواست رئیس فدراسیون تکواندو و با توجه به پایان مهلت سرپرستی کفعمی، ثبت‌نام مجدد برای انتخابات این هیئت از 24 فروردین ماه آغاز شده است.

با اینکه پیش از این گفته می‌شد حسین کفعمی به دلیل بازنشسته بودن نمی‌تواند در انتخابات هیئت تکواندو استان ثبت‌نام کند، اما با معاف شدن هیئت‌های استانی از قانون منع بکارگیری بازنشستگان احتمالاً کفعمی نیز به لیست کاندیداهای این انتخابات اضافه خواهد شد.

هر 2 رئیس پیشین هیئت تکواندو استان اصفهان پیش از پایان دوران 4 ساله ریاست خود با استعفا از این هیئت جدا شده‌اند و عدم ثبات، تکواندو استان را در سال‌های اخیر دچار فراز و نشیب‌هایی کرده است.

هیئت کبدی استان اصفهان نیز از آذرماه سال گذشته و با پایان دوران ریاست سیداحمد حجازی با سرپرست اداره می‌شود.

این موضوع انتقادهایی در میان اهالی کبدی اصفهان در پی داشته است، اما گویا قرار است دوباره از کاندیداهای این هیئت ثبت‌نام صورت گیرد و تاریخ برگزاری انتخابات آن هنوز مشخص نیست.

گفتنی‌ است، ثبت‌نام از کاندیداهای متقاضی شرکت در انتخابات هیئت سوارکاری استان نیز از 24 فروردین ماه آغاز شده و هیئت ژیمناستیک نیز در صف ورود به فاز انتخاباتی و ثبت‌نام از کاندیداها است.

کلیدواژه ها :کبد
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking