۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴

183 پروژه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی واگذار شد

183 پروژه عمرانی کهگیلویه و بویراحمد به بخش خصوصی واگذار شد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال 95 تا 97 حدود 297 پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان شناسایی که از این تعداد تاکنون 183 پروژه واگذار شده است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حسن نوروزی ظهر امروز در دومین نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته 23 جلسه اقتصاد مقاومتی در استان برگزار شد که این تعداد جلسات 124 مصوبه داشت و از این تعداد 112 مصوبه اجرایی شد.
 
وی واگذاری پروژه‌های عمرانی به بخش خصوصی را از مهم‌ترین اولویت‌های جلسات اقتصاد مقاومتی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: از سال 95 تا 97 حدود 297 پروژه قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان شناسایی که از این تعداد تاکنون 183 پروژه واگذار شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: عمده واگذاری‌های پروژه‌های عمرانی استان به بخش خصوصی به صورت اجاره‌ای یا با استفاده از ظرفیت خیرین بوده است.

معاون علمی رئیس جمهور در یاسوج: 4300 شرکت‌ دانش بنیان ایران 90 هزار میلیارد تومان فروش داشتندباغ گیاهان دارویی یاسوج با حضور معاون علمی رئیس‌جمهور کلنگ‌زنی شد+تصاویر106 واحد صنعتی راکد در کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید بازگشت

نوروزی عنوان کرد: تسهیلات خوبی برای واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی پیش‌بینی شده و امیدواریم امسال در بحث واگذاری توفیقات خوبی داشته باشیم.

وی بیان کرد: سال گذشته از 1800 پروژه نیمه تمام استان 34 پروژه را به عنوان پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان تعریف کردیم که متوسط پیشرفت این پروژه‌ها 56 درصد بود.

 رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از پروژه‌هایی که به عنوان پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان تعریف کردیم پنج پروژه از جمله پل چهارم بشار و گازرسانی به دیشموک و قلعه رییسی را به عنوان پروژه‌های برجسته مشخص کردیم.

نوروزی به پروژه‌های پتروشیمی‌ گچساران و دهدشت اشاره داشت و بیان کرد: هر دو پروژه قبل از 6 ماه گذشته فعال بودند و پتروشیمی گچساران بالغ بر 59 درصد پیشرفت فیزیکی داشت و پتروشیمی دهدشت هم از پیشرفت خوبی برخوردار بود.

کلیدواژه ها :اقتصاد مقاومتی 95
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking