۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰

فعالیت گروه جهادی «خشت‌های مهربانی» کرمانشاه در لرستان ادامه دارد

فعالیت گروه جهادی «خشت‌های مهربانی» کرمانشاه در لرستان ادامه دارد
مسئول گروه جهادی «خشت‌های مهربانی» کرمانشاه گفت: این گروه جهادی با وقوع سیل در لرستان در همان روزهای ابتدایی برای خدمت‌رسانی به مردم وارد این استان شد.
- اخبار استانها -

بهزاد شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: گروه جهادی خشت‌های مهربانی کرمانشاه با استقرار آشپزخانه در روستای «چم مهر» در بخش مرکزی شهرستان پلدختر اقدام به پخت روزانه 1500 پرس غذای گرم کرد. 

وی افزود: دفن احشام و حیوانات غرق شده جهت جلوگیری از شیوع وبا، کمک به مردم جهت درآوردن وسایل زندگی از زیر آوار و کمک به آب و فاضلاب روستایی جهت ترمیم آب شرب روستا از دیگر خدمات این گروه جهادی است.

مسئول گروه جهادی خشت‌های مهربانی کرمانشاه از ساخت دوازده سرویس بهداشتی و نصب در روستا چم مهر از سوی این گروه جهادی خبر داد و گفت: پیگیری از نهادهای مربوطه جهت ترمیم راه ارتباطی روستا از دیگر اقدامات است.

امدادرسانی به سیل‌زدگان بردسکن ادامه دارد؛ 10 سد خراسان رضوی در آستانه سرریز شدن1200 نفر گرفتار در سیل استان خراسان جنوبی امدادرسانی شدندبوشهر|منطقه دوم دریایی سپاه با 60 شناور به سیل‌زدگان خوزستانی امدادرسانی می‌‌کن

شهبازی با اشاره به اسکان شبانه‌روزی 150 جهادگر استان کرمانشاه در مناطق سیل‌زده لرستان عنوان کرد: شناسایی دقیق تعداد خانوار و توزیع اقلام براساس این شناسایی، توزیع تمامی وسایل مورد نیاز از جمله پتو، موکت، کپسول گاز، قابلمه، ظروف آشپزخانه و مواد خوراکی از دیگر خدمات این گروه جهادی است.

مسئول گروه جهادی خشت‌های مهربانی کرمانشاه بیان کرد: پس از استقرار و بررسی‌های به عمل آمده با توجه به حجم بالای خسارات، در روستای چم مهر از توابع شهرستان پلدختر مستقر شدیم و عملیات امدادرسانی را آغاز کردیم و به مدت سه ماه در این روستا به منظور خدمت رسانی بهتر مستقر خواهیم بود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking