۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۸

نتایج اولیه آزمون دکتری عصر "سه‌شنبه" منتشر می‌شود

نتایج اولیه آزمون دکتری عصر "سه‌شنبه" منتشر می‌شود
نتایج مرحله اول آزمون دکتری در بعد از ظهر روز سه‌شنبه 27 فروردین 98 به صورت کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود.
- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری  تسنیم، طبق اعلام سازمان سنجش، نتایج مرحله اول آزمون دکتری در بعد از ظهر روز سه‌شنبه 27 فروردین 98 در قالب کارنامه اولیه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قابل دسترسی خواهد بود.

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش و وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات فردی (نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد) کارنامه اولیه خود را مشاهده و در صورت لزوم از آن پرینت تهیه کنند.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، لازم است براساس برنامه زمانی تعیین شده در اطلاعیه‌ای که به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر می‌شود پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته نسبت به انتخاب کدرشته محل‌های مورد علاقه اقدام کرده و سپس کدرشته‌ محل‌های انتخابی خود را به ترتیب تقدم علاقه در فرم انتخاب رشته اینترنتی وارد کنند.

اطلاعیه تکمیلی درخصوص زمان و نحوه انتخاب رشته و زمان انتشار دفترچه‌راهنمای انتخاب رشته به همراه اعلام نتایج در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

بررسی سهمیه کنکور ویژه مناطق سیل‌زده در شورای عالی انقلاب فرهنگیبرگزاری آزمون ارشد 23 و 24 خرداد؛ تاریخ کنکور کارشناسی تغییر نکرد

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking