۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۹

برگزاری مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا در تبریز

برگزاری مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا در تبریز
مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا با شرکت ۱۲ تیم در سالن پورشریفی تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،نشست هماهنگی مسئولان برگزاری مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا با نمایندگان کنفدراسیون آسیا، جهت برگزاری هرچه بهتر این رویداد برگزار شد.

در این نشست، تمامی زوایا و ملزومات برگزاری این مسابقات مورد بحث و بررسی قرار گرفته و برای رفع نواقصات تصمیمات لازم اتخاذ شد.

جانسون نماینده کنفدراسیون آسیا در این جلسه، استان آذربایجان شرقی، علی‌الخصوص تبریز را دارای امکانات کافی برای برگزاری مسابقات دانسته و گفت: کلانشهر تبریز با وجود این امکانات، جزو معدود شهر‌های دنیا است که توان برگزاری این مسابقات را دارد.

وی امکانات موجود در شهر تبریز را حتی بیشتر از شهر‌های بزرگی در دنیا همچون بوئنوس آیرس ارزیابی کرد.

ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه اظهار کرد: آذربایجان شرقی دارای تجربیات بالا و ارزشمند برگزاری مسابقات در سطوح بالا و بین‌المللی است.

وی در نشست هماهنگی مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا با تقدیر و تشکر از حسن انتخاب استان و شهر تبریز برای میزبانی این مسابقات، استان را دارای تجربیات بالا و ارزشمند در برگزاری مسابقات بزرگ بین‌المللی دانست و با اشاره به برگزاری مطلوب مسابقاتی همچون والیبال نوجوانان آسیا، تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان و ده‌ها مسابقه آسیایی و بین المللی اظهار امیدواری کرد که این دوره از مسابقات نیز به نحو مطلوب برگزار شود.

بهتاج از حضور میهمانان رده بالای کنفدراسیون آسیا و یوفا استقبال کرده و حضور مسئولان رده بالای فوتبال جهان را در تبریز جهت نشان دادن پتانسیل‌ها و فرهنگ بالای این مرز و بوم جای بسی تامل و خوشحالی دانست.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در ادامه، از حضور و توجه نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به جزئیات برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد بزرگ ورزشی تقدیر و تشکر کرد.

جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان گفت: مسابقات فوتسال زیر بیست سال آسیا خرداد ماه سال جاری در تبریز برگزار خواهد شد.

وی افزود: نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از روز جمعه در تبریز حضور دارند و تمامی امکانات شهر تبریز را برای برگزاری این دوره از مسابقات بازدید و ارزیابی کرده‌اند.

رئیس هیئت فوتبال استان نظر نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا را در خصوص امکانات شهر تبریز مثبت ارزیابی کرده و افزود: امیدواریم که بتوانیم با توجه به تأیید نمایندگان کنفدراسیون میزبانی خوبی در این مسابقات داشته باشیم.

 

کلیدواژه ها :شهر اخبار فوتبال
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking