۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶

ثبت میزان مصرف آب در روزهای پایانی سال گذشه در کهگیلویه و بویراحمد صحت ندارد

ثبت میزان مصرف آب در روزهای پایانی سال گذشه در کهگیلویه و بویراحمد صحت ندارد
معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب کهیلویه و بویراحمد به خبر الزام ماموران قرائت کنتور برای ثبت میزان مصرف آب در روزهای پایایانی سال گذشه، واکنش نشان داد و گفت: این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، غلامحسین گشتاسب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرائت کنتور آب در استان مطابق سیکل منظم و ضوابط قانونی بوده و الزام ماموران قرائت کنتور بر ثبت میزان مصرف قبل از پایان سال، کذب محض است.

وی با اشاره به برخی مطالب درج  شده در برخی از سایت‌ها و فضای مجازی، مبنی بر الزام ماموران قرائت کنتور برای ثبت  میزان مصرف  آب در روزهای پایایانی سال گذشه، افزود: این موضوع به هیچ وجه صحت نداشته و اساساً با وظایف ذاتی  شرکت آب و فاضلاب در تضاد است.

مطالبه 20 میلیارد تومانی آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از مشترکان؛ کمبود نیرو داریم

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب کهیلویه و بویراحمد ادامه داد: مطابق ضوابط قانونی، قرائت کنتور و صدور  قبوض آب مصرفی تمام مشترکین در شهرهای استان، اعم از خانگی، تجاری، صنعتی، نظامی، انتظامی،آموزشی و ... به صورت منظم انجام می‌گیرد.

گشتاسب بیان کرد: تلاقی قرائت کنتور مشترکین آب و فاضلاب  با مناسبت‌های مختلف، تصادفی بوده و در  راستای انجام وظیفه، تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی از نگاه آب و فاضلاب هیچ تفاوتی ندارند.

وی تصریح کرد: به طور حتم این ادعاهای غیر کارشناسی هیچ خللی در عزم  و اراده پرسنل ساعی شرکت آب و فاضلاب استان در ارائه خدمات شبانه روزی به  شهروندان ایجاد نمی‌کند.

گشتاسب خاطرنشان کرد: انتظاری می‌رود رسانه‌ها با حساسیت بیشتری نسبت به درج این گونه مطالب اقدام کنند تا ناخواسته موجبات تشویش اذهان عمومی را نسبت به خدمات دستگاه‌های اجرایی فراهم نکنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking