۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۵

اقدام اخیر آمریکا سبب اتحاد کم سابقه مردم و مسئولان ایران شد

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: دشمن هرگز فکر نمی‌کرد در این شرایط خاص اقتصادی، تحریم‌ها و سیل همه ارکان مردم و نظام متحد شوند و اختلافات را کنار بگذارند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سرهنگ حمید خرمدل در دیدار با مجموعه کارکنان جهاد کشاورزی اظهار داشت: در این مدت مردم و مسئولان برای سپاه سنگ تمام گذاشتند و با تمام وجود به فکر جبران هستیم.

وی با بیان اینکه بدون اغراق از خدمت در این استان با وجود این مردم و مدیران احساس غرور می‌کنم، عنوان کرد: مردم این دیار با موقعیت شناسی به یاری نظام و انقلاب می‌آیند و با درایت و بصیرت به رسالت خود عمل می‌کنند.

تشکیل کمیته ای در مجلس برای بررسی طرح تقویت جایگاه سپاه در برابر آمریکاعضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس: ترامپ دنبال استفاده انتخاباتی از اقدام اخیر علیه سپاه استسپاه تا بازگشت آرامش کامل به زندگی مردم سیل‌زده در منطقه می‌ماند

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: از روزی که رئیس‌جمهور آمریکا این حماقت را کرد و سپاه را تروریست اعلام کرد، از استاندار تا آن جوان روستایی، نهایت لطف را به سپاه داشتند و این حمایت‌ها قابل تقدیر هستند.

خرمدل تأکید کرد: در حقیقت در خیالم هم نمی‌گنجید که شاهد این همه حمایت و محبت نسبت به سپاه باشیم و دشمن هم هرگز فکر نمی‌کرد در این شرایط خاص اقتصادی، تحریم‌ها و سیل همه ارکان مردم و نظام متحد شوند و اختلافات را کنار بگذارند.

وی تصریح کرد: به جرأت می‌توان گفت در داخل کشور حتی یک نفر و در خارج از کشور جز بحرین و اسرائیل شاهد هیچ حمایتی از اقدام آمریکا علیه سپاه نبودیم و دشمن فکرش را هم نمی‌کرد.

خرمدل افزود: قاعده دنیا اینگونه است که وقتی نهادی تروریست اعلام می‌شود باید همه برخورد کنند اما برعکس شد و همه می‌دانند این یک شوی تبلیغاتی و یک شعار توخالی است.

وی با بیان اینکه اگر سپاه تروریست است چگونه قایق‌های سپاه هر جنبده‌ و ناوی در تنگه هرمز را کنترل و نظارت می‌کنند، ادامه داد: امروز ما هستیم که حرف آخر را در منطقه می‌زنیم.

خرمدل خاطرنشان کرد: تمام سیاست‌های آمریکا از نیل تا فرات، خاورمیانه بزرگ و همه تخیلات آنها با وجود هزینه هفت هزار میلیارد دلاری بر باد رفت و باید هم از سپاه عصبانی باشند.

وی بیان کرد: امروز ترامپ وقتی می‌خواهد به عراق بیاید، چراغ‌های هواپیمایش را خاموش می‌کند و با چراغ خاموش می‌آید اما رئیس‌جمهور ما با عزت و احترام به کشورها سفر می‌کند.

خرمدل سپاه را یک نهاد مردمی و متعلق به مردم خواند و تأکید کرد: در حقیقت سپاه بدون عقبه مردمی نه معنایی دارد و نه توان و قدرتی برای پیشبرد اهداف و رسالت‌هایش دارد.

کلیدواژه ها :مسئولان نظام
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking