۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۱

رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت منصوب شد

رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت منصوب شد

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، سیدکامل تقوی‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی فریدون نوری‌خواه را به عنوان رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد این وزارت منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است:
«جناب آقای فریدون نوری خواه 
نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان رییس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.
با توجه به اهمیت و جایگاه مدیریت بودجه و پایش عملکرد و مدیریت بهینه منابع، انتظار می رود هماهنگی های لازم به منظور همسو سازی سیاست ها، راهبردها و برنامه های آن مرکز با اهداف و برنامه های کلان کشوری و وزارت متبوع  از جمله بیانیه گام دوم انقلاب، برنامه‌های مقام عالی وزارت و طرح تحول سلامت بعمل آمده و در زمینه چابک‌سازی امور، شفاف‌سازی گردش منابع، توزیع عادلانه منابع با اولویت نقاط محروم و کمتر توسعه یافته گام های موثری برداشته شود.
امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و جلب مشارکت همکاران معاونت توسعه و همچنین سایر معاونت‌ها و دستگاه‌های تابعه وزارت بهداشت در پیشبرد امور محوله موفق و موید باشید.
از کلیه مدیران و کارشناسان و همکاران محترم در این حوزه انتظار دارم در جهت کمک به جنابعالی برای رسیدن به این اهداف از هیچ کوششی دریغ ننمایند.»

منبع : فارس
website tracking