۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۰

نگرش جامعه نسبت به جایگاه و منزلت معلم ارتقا یابد

نگرش جامعه نسبت به جایگاه و منزلت معلم ارتقا یابد
گروه اجتماعی ــ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌شمالی با بیان اینکه نگرش جامعه نسبت به جایگاه و منزلت معلمان باید ارتقا یابد، گفت: در این راستا از مشارکت سایر دستگاه‌ها به خوبی استفاده شود.

لزوم ارتقاء جایگاه و منزلت معلم در جامعه

به گزارش ایکنا از خراسان‌شمالی، عباس سعیدی، مدیرکل آموزش و پرورش استان امروز، 26 فروردین ماه در جلسه ستاد بزرگداشت مقام معلم اظهار کرد: انسان‌سازی سرلوحه وظایف دستگاه تعلیم و تربیت قراردارد.
وی ادامه داد: باید نگرش جامعه نسبت به جایگاه و منزلت معلم ارتقا یابد که در این راستا باید از مشارکت سایر دستگاه‌ها به خوبی استفاده شود.
سعیدی با اشاره به برنامه‌های هفته معلم، بیان کرد: در این هفته چهار برنامه محوری زنگ سپاس، برگزاری یادواره شهدا، تجلیل از همکاران پویا و تجلیل از بازنشستگان انجام خواهد گرفت.
وی ادامه داد: در 12 فروردین زنگ سپاس معلم به صورت نمادین در مدارس نواخته می‌شود که غبار روبی مزار شهدا نیز در همین روز انجام خواهد شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: در 15 اردیبهشت مراسم تجلیل از همکاران پویا و جشنواره معلمین ماندگار با حضور مسئولان استانی و وزارتی برگزار می‌شود.
سعیدی خاطرنشان کرد: تجلیل از همکاران حوزه استثنایی، برگزاری نشست خبری ، چاپ ویژه نامه ، پیاده روی ، سخنرانی مدیران در نماز جمعه و برگزاری یادواره 73 شعید معلم از برنامه‌های هفته گرامیداشت مقام معلم است.
انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking