۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۶

هنرمند انقلابی مانع فرهنگ وارداتی شود

گروه اجتماعی- فرمانده سپاه عاشورا، با اشاره به نقش هنرمندان در گام دوم انقلاب، اظهار کرد: هنرمند انقلابی باید مانع فرهنگ وارداتی شود.

هنرمند انقلابی مانع فرهنگ وارداتی شود

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا امروز در نشست صمیمی با هنرمندان بسیجی استان، گفت: ضروری ترین رسالت هنرمندان در گام دوم انقلاب توجه به منظومه فکری رهبر فرزانه انقلاب است تا بر اساس آن هوشمندانه در برابر هجمه های بیگانگان نقش آفرین باشند.

وی با بیان اینکه هجمه فرهنگی و تفکر وارداتی موجب تخريب فرهنگ ارزشی می‌شود، یادآور شد: اگر در دهه‌های گذشته به بیانیه‌های رهبر فرزانه انقلاب توجه و عمل می کردیم اکنون وضعیت فرهنگی کشورمان مطلوب تر از این بود.

سردار خرم اضافه کرد: ایران با قدمت تاریخی و مفاخر اسلامی که دارد، ارزشمندترین الگو را برای جریان سازی هنر دارد بنابراین هنرمندان باید با گام گذاشتن در مسیر گذشتگان طی مسیر کنند و این مسیر پس از انقلاب به خوبی ترسیم شده است.

فرمانده سپاه عاشورا در ادامه با اشاره به نامگذاری روز شهادت شهید آوینی به عنوان روز «هنر انقلاب»، خاطرنشان کرد؛ انقلاب تاکنون دستاوردهای زیادی داشته که وجود هنرمندی جهادی چون شهید آوینی نیز از برکات آن است، هنرمندی که با آثارش سبقه انقلابی خود را نشان داد و ماندگار شد.

در پایان این نشست از هنرمندان بسیجی و مسئولان کانون های بسیج هنرمندان شهرستان ها تجلیل شد.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :واردات سپاه عاشورا
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking