۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۵

عامل شهادت یکی از ماموران پلیس مرزبانی در سیستان و بلوچستان دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری یکی از اشرار و قاچاقچیان مواد مخدر که سال 96 در یک عملیات مسلحانه باعث شهادت یکی از مأموران پلیس مرزبانی به نام شهید سرگرد "رسول طالبی" شدند خبر داد.
- اخبار استانها -

سردار محمد قنبری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: در پی شهادت یکی از مأموران جان بر کف فرماندهی مرزبانی استان سیستان و بلوچستان به نام سرگرد "رسول طالبی" در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان مواد مخدر موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام مستمر کارهای اطلاعاتی یکی از عوامل شهادت این شهید بزرگوار را در محله "اسلام آباد" شهرستان خاش شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند. پلیس با اقتدار در برابر سوداگران مرگ می‌ایستد و در راه مبارزه با پدیده شوم قاچاق از جان خویش نیز دریغ نمی‌کند و هرگز اجازه نمی‌دهد تا خون شریف همرزمانش که برای تأمین نظم و امنیت مردم و مرزهای میهن اسلامی جان عزیز خود را فدا می‌کنند پایمال شود.

دستگیری عاملان جنایت مسلحانه در خیابان ظفردستگیری کلاهبردار 6 میلیاردی در استان گلستاندستگیری 32 نفر به جرم خروج غیرقانونی از پاکستان

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: در ساعت 16 سوم دی ماه سال 1396 در پی رصد اطلاعاتی مأموران جان برکف پلیس مرزبانی مشخص شد عوامل یک باند بزرگ مواد مخدر قصد حمل مقدار قابل توجهی مواد از یکی از کشورهای همسایه از منطقه "روتک" شهرستان سراوان در حوالی میل 118 و 119 را به داخل کشور دارند.

سردار قنبری افزود: پس از بررسی صحت خبر بلافاصله

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking