۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۱

عملیات گازرسانی به 270 روستای خراسان‌جنوبی در دست اجرا است

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی با بیان اینکه عملیات گازرسانی به 270 روستای استان در دست اجرا است گفت: گازرسانی نزدیک به 600 روستا نیز در دست مطالعه است که در صورت تخصیص اعتبار عملیات گازرسانی در سال جاری آغاز می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سیدمحمود هاشمی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در  خراسان جنوبی اظهار داشت: در حال حاضر 500 روستای گازدار در سطح استان وجود دارد که 200 روستای خراسان جنوبی در سال گذشته گازرسانی شده است.

وی گفت: سال گذشته نزدیک به 500 واحد صنعتی گازدار شدند که با این احتساب واحد‌های صنعتی، خدماتی و تولیدی در استان به یک هزار و 5 واحد صنعتی رسید.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی از گازرسانی 4 شهر در خراسان جنوبی طی سال گذشته خبر داد و بیان کرد: در این راستا تمام شهرهای خراسان جنوبی به شبکه گاز طبیعی متصل شدند همچنین علاوه بر این بحث نگهداشت شبکه و تاسیسات و حفاظت از تاسیسات در دستور کار است.

بیش از یک هزار واحد صنعتی استان خراسان جنوبی گازرسانی شدعملیات گازرسانی به 180 روستای بالای 20 خانوار در اردبیل به بهره‌برداری رسیدبیرجند|1500 میلیارد تومان برای گازرسانی به استان‌های شرق کشور اختصاص یافت

هاشمی با بیان اینکه عملیات گازرسانی به 270 روستای استان در دست اجرا است تصریح کرد: در کنار آن نزدیک به 600 روستا در دست مطالعه است که در صورت تخصیص اعتبار عملیات گازرسانی در سال جاری آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه در مجموع امسال عملیات گاز رسانی و آغاز گازرسانی 850 روستا را در دست اجرا داریم خاطرنشان کرد: از 270 روستای در دست اجرا، 45 روستا با 2 هزار و 100 خانوار در شهرستان بیرجند و46 روستا با 2 هزار و 200 خانوار در شهرستان خوسف هستند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآور شد: 16 روستا در شهرستان درمیان، 44 روستا در شهرستان زیرکوه، 60 روستا در شهرستان سربیشه، 8 روستا در شهرستان قاین و48 روستا نیز در شهرستان نهبندان وجود دارند.

منبع : تسنیم
website tracking