۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۷

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا :

رژه روز ارتش نمایش اقتدار نیرو‌های مسلح

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: رژه روز ارتش نمایش قدرت نیرو‌های مسلح است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس ،امیر دریادار دوم مجتبی محمدی فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: رژه روز ارتش نمایش قدرت نیرو‌های مسلح به همه کسانی است که چشم طمع به جمهوری اسلامی ایران دارند.

وی افزود: به پاس رشادت‌های شهدا و جانبازان افتخار آفرین سخت تلاش می‌کنیم تا نیروی مسلح مقتدتری باشیم و به مردم اطمینان می‌دهیم نیرو‌های مسلح با تمام توان امنیت کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را تامین خواهیم کرد.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا با اشاره به ۲۹ فروردین روز ارتش و نیروی زمینی گفت:دخالت آمریکا  با حمله به هواپیمای مسافر بری و در ۲۹ فروردین با دخالت در خلیج‌فارس نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با عنوان حماسه‌های ناوشکن سهند، سبلان و ناو موشک انداز جوشن وارد شد و حماسه آفرینی بزرگی کرد که برای نیروی دریایی ارتش نیز روز بزرگی است.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: در تمام استان‌ها به جز استان‌های درگیر سیل ارتش و سایر نیرو‌های مسلح در برابر مردم رژه می‌روند.

امیر دریادار دوم مجتبی محمدی افزود: مراسم رژه در بندرعباس ساعت ۸ صبح پشت استانداری سابق و در بلوار ساحلی آغاز می‌شود.

وی گفت: به دلیل فاصله محل رژه با دریا رژه یگان‌های سطحی و زیر سطحی نیروی دریایی هم ۲۸ فروردین برگزار می‌شود.

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا افزود: دیدار با امام جمعه بندرعباس و نماینده، ولی فقیه در هرمزگان، گلباران دریایی، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا، برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته استانی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان و سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه از جمله برنامه‌ها به مناسبت روز ارتش است.

کلیدواژه ها :نیروی دریایی
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking