۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۳

در پی تاثیرگذاری رسانه صورت گرفت:

تاثیرگذاری خبرلنده و مسئولیت پذیری آقای شهردار/پروژه دیوار سیل بند شمالی به مناقصه رفت+تصاویر

در پی تاثیرگذاری خبرلنده شهرداری لنده با همکاری خوب شورای شهربازسازی دیواره تخریب شده سیل بند شمالی را به مناقصه گذاشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، امروزه رسانه به عنوان مهمترین ابزار توسعه در جامعه محسوب می شود که تاثیرگذاری آن و پیگیری مطالبات مردمی و همراهی مسئولان باعث رفع خیلی از مشکلات خواهدشد.

 

در پی انتشار گزارش "فراموشی 2ماهه دیوار تخریب شده سیل بند شمالی لنده" شهرداری و شورای اسلامی شهر لنده در راستای ارج نهادن به مقام رسانه و تکریم حقوق شهروندی پروژه ساخت دیوار سیل بند شمالی لنده را به مناقصه بردند.

 

---

 

متاسفانه حجم تخریب صورت گرفته باعث انسداد کامل آبراهه سیل بند شده است که این مقدار نخاله ساختمانی باعث شد که محلی برای تجمع آب و بوی تعفن زباله شده است.

 

امروز و در راستای استیفای حقوق شهروندی شهرداری و شورای اسلامی شهرلنده پروژه بازسازی دیوار سیل بند شمالی شهرلنده را به مناقصه گذاشتند که تصویر آن را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

این پایگاه خبری از مسئولیت پذیری شهردار لنده و اعضای شورای شهر در پاسخگویی به مطالبات مردم  و از تلاش های صورت گرفته در جهت عمران و آبادانی شهرلنده قدردانی می کند.

   

کلیدواژه ها :لنده
منبع : دانا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking