۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۲

کمبود دارویی در داروخانه‌های کرمانشاه تامین و برطرف شد

مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : کمبود دارویی در داروخانه‌های کرمانشاه تامین و برطرف شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،حسین رضاپور مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در ایام نوروز سه اکیپ بازرسی در سه نوبت صبح، عصر و شب بر مراکز داروخانه‌ای سطح استان نظارت می‌کردند که مجموعاً ۱۵۰ بازرسی از داروخانه‌های استان صورت گرفت.

وی گفت : نظارت‌های مذکور حاکی از مشاهده موردی از گران فروشی یا کمبود دارویی نشد تنها چند مورد عدم حضور مسئول فنی دیده شد که به آن‌ها تذکر کتبی داده شد.

مدیر نظارت بر دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود : در مجموع در پی اعلام شماره تماسی به مردم جهت گزارش هرگونه کمبود از سوی مردم ۲ مورد گزارش شد که به سرعت تأمین و برطرف شد.

وی بیان کرد: طی ایام نوروز در کنار ۳۱ داروخانه شبانه روزی به همین تعداد داروخانه روزانه هم به صورت کشیک فعالیت می‌کردند.

رضاپور از فعالیت ۳۹ شرکت توزیع دارو در سطح استان طی ایام نوروز خبر داد و تصریح کرد: با توجه به وقوع سیلاب در ایام نوروز و اعلام نیاز احتمالی استان‌های ایلام و لرستان تمام شرکت‌های عرضه کننده دارو در سطح استان برای تأمین دارو مورد نیاز اعلام آمادگی کردند .

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking