۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۳

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

جمع‌آوری بیش از ۱۹ میلیارد تومان کمک مردمی در مراکز نیکوکاری استان مرکزی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی از جمع آوری ۱۹ میلیارد و ۶۸۹ میلیون و۱۳۲ هزار تومان کمک مردمی در مراکز نیکوکاری استان مرکزی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شاپور جلالی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: کمیته امداد باهدف واگذاری امور خیر به عموم مردم، تسریع در رسیدگی به امور فقرا، بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در درون محله‌ها، تنوع‌بخشی به فعالیت‌ها و خدمات قابل‌ارائه به فقرا و نیازمندان اقدام به ایجاد و راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در سطح استان کرده است.

جلالی اظهار کرد: در سال گذشته ۱۹ میلیارد و ۶۸۹ میلیون و۱۳۲ هزار تومان توسط ۴۰ مرکز نیکوکاری وابسته به کمیته امداد در سراسر استان مرکزی جمع‌آوری شد.

وی ادامه داد: این میزان کمک جمع‌آوری‌شده نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۱۰۰ درصدی داشته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مرکزی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری خط مقدم انجام امور خیر و رسیدگی به نیازمندان است، مطرح کرد:  با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در نظر است در سال جاری تعداد مراکز نیکوکاری استان به ۱۴۸ مرکز برسد این مراکزمبنا محله و در مساجد فعال سراسر استان با همکاری هیئت امناء مساجد راه‌اندازی خواهند شد.

جلالی در پایان ضمن دعوت از خیران به‌منظور همکاری با این مراکز و کمک به نیازمندان گفت:  در مراکز نیکوکاری همه افراد با هر توان و تخصصی می‌توانند مشارکت کنند.

منبع : دانا

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking