۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۱

خراسان جنوبی|شهرستان زیرکوه نیازمند توجه ویژه خیرین مدرسه ساز است

امام جمعه زیرکوه گفت: در حال حاضر در مرکز شهرستان زیرکوه هنوز دانش آموزان نمونه در کانکس درس می‌خوانند و نیازمند توجه خیرین برای ساخت کلاس درس هستیم.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام غلامرضا مرتضایی‌‌نیا صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات خوبی در بخش‌های متعدد به خصوص مدرسه‌سازی در شهرستان زیرکوه صورت گرفته است گفت: زیرکوه به دلیل محروم بودن و از طرفی اینکه دو زلزله را در آنجا داشته‌ایم نیاز است که در بحث مدرسه‌سازی توجه بیشتری به این شهرستان صورت گیرد.

وی افزود: در حال حاضر در مرکز شهرستان هنوز دانش آموزان نمونه در کانکس درس می‌خوانند و نیازمند توجه خیرین برای ساخت کلاس درس برای آنها هستیم.

جشنواره خیرین مدرسه ساز آموزشگاهی در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شودبرطرف کردن نیاز فضای آموزشی شهرستان خوسف نیازمند همت خیرین مدرسه ساز استروایت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز از کمبود تا اوضاع نامناسب مدارس پایتخت

امام جمعه زیرکوه به ظرفیت بالا و استعدادهای درخشان دانش آموزان این شهرستان اشاره کرد و گفت: از این منطقه محروم نخبگان خوبی داریم که امروز معاون وزیر، استاندار، مدیرکل و مسئولیت‌های دیگر در نقاط مختلف کشور دارند که نشان از توان و همت دانش آموزان این منطقه دارد.

مرتضایی‌نیا با اشاره به در پیش بودن بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خراسان جنوب، گفت: برگزاری این جشنواره اقدام خوبی است چراکه ذهن‌های خیرین به سمت مدرسه سازی معطوف می‌شود.

وی افزود: اینکه جشنواره خیرین مدرسه ساز هر چند مدت یکبار در خارج از استان برگزار شود اقدام خوبی است که خیرین استانی دیگر را هم پای کار می‌آورد.

کلیدواژه ها :خیرین
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking