۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۱

143 نفر در ‌خراسان‌جنوبی اسکان داده شدند/ 285 نفر در سیل و آب‌گرفتگی آسیب دیدند

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته 285 نفر در خراسان جنوبی در سیل و آب‌گرفتگی آسیب دیدند، گفت: در این مدت مجموع کل افراد اسکان داده شده در خراسان جنوبی 143 نفر هستند.
- اخبار استانها -

محمد رحیم شهریاری در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در بیرجند با اشاره به حوادث 24 ساعت گذشته اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته مجموع کل حوادث به وقوع پیوسته 32 مورد بوده است.

وی افزود: از این حوادث جاده ای 6 مورد، سیل و آبگرفتگی 23 مورد وشهری 3 مورد بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی مجموع کل آسیب دیدگان را در 24 ساعت گذشته در خراسان جنوبی 299 نفر عنوان کرد و بیان کرد: از این تعداد 10 نفر در حوادث جاده ای، 4 نفر شهری و 285 نفر در سیل و آبگرفتگی آسیب دیدند.

درخواست هلال احمر استان تهران برای جمع‌آوری وسایل سرمایشی در مناطق سیل‌زدهامدادرسانی هلال احمر کرمان به بیش از 11500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستان3 محموله کمک‌های مردمی هلال احمر یزد به استان‌های سیل زده ارسال شد

شهریاری به مجموع کل افراد اسکان داده شده اشاره کرد و تصریح کرد: در 24 ساعت گذشته مجموع کل افراد اسکان داده شده در خراسان جنوبی 143 نفر هستند.

وی مجموع کل تیم های عملیاتی اعزام شده را 63 تیم عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در این مدت تعداد نیروهای عملیاتی اعزام شده 205 نفر بودند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking