۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۱

امام جمعه بیرجند: مردم روستاها نباید از امکانات بی‌بهره باشند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در قانون اساسی اجرای عدالت اصل است گفت: وقتی فردی حقوق نجومی می‌گیرد و از طرفی دیگر افراد دست به اختلاس می‌زنند برخی دیگر در فقر فرو می‌روند و مردم روستاها جرمی نکرده‌اند که از برخی امکانات محروم باشند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز استان اظهار داشت: خداوند متعال در طول تاریخ آنچه مورد نیاز بشر بوده است را متناسب با نیازهای جمعیتی در اختیار انسان‌ها قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه دوران سختی را گذرانده‌ایم تا به نقطه کنونی رسیده‌ایم افزود: بشر بسیار فراموشکار است و نعمت‌های بسیار خداوند متعال را نمی‌بیند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: گاز یکی از نعمت‌های الهی است که اجرای درست آن یک نوع عدالت است.

عبادی تصریح کرد: در قانون اساسی اجرای عدالت اصل است اما متأسفانه با آن فاصله داریم و این فاصله افتادن نیز به قانون مربوط نمی‌شود بلکه به اشخاص بر می‌گردد.

همدان| رفاه مردم در گروی عملکرد مدیریت شهری استکرمان| ظرفیت معدنی کرمان نقش موثری در رفاه مردم نداردرشد 44 درصدی رفاه مردم در دولت قبل، در دولت روحانی منفی 6درصد شد

وی گفت: وقتی فردی حقوق نجومی می‌گیرد و از طرفی دیگر افراد دست به اختلاس می زنند در نتیجه برخی در فقر فرو می‌روند و مردم روستاها جرمی نکرده‌اند که از برخی امکانات محروم شوند.

امام جمعه بیرجند بیان کرد: برخی از خانواده‌ها شرایط گازکشی را ندارند پس صلاح نیست که امتیاز نفت آنها قطع شود و نیاز است طرحی جامع تدوین شود و جلسات متعدد با دیگر ارگان‌ها و مسئولان ذیربط برگزار شود و مشکلات این دسته از افراد رفع شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: شایسته نیست که برخی افراد در رفاه باشند و برخی خانواده‌ها از دور مشاهده کنند و پیش فرزندانشان خجالت زده شوند بلکه امکانات باید برای همه فراهم شود.

کلیدواژه ها :فقر
منبع : تسنیم
website tracking