۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۱

"بارندگی" 12 محور مواصلاتی در جنوب سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: از روز گذشته تاکنون به سبب طغیان رودخانه‌ها 12 محور مواصلاتی در جنوب سیستان و بلوچستان مسدود شده است.
- اخبار استانها -

عبدالرحمن شهنوازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: به دلیل شدت بارندگی و طغیان رودخانه‌های فصلی در سیستان و بلوچستان، 12 محور در جنوب این استان مسدود شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت: با ورود سامانه بارش‌زا که از روز شنبه به استان سیستان و بلوچستان وارد شده و نیز به دلیل طغیان رودخانه‌های فصلی در بخش‌های جنوبی استان، 12 محور نیک شهر_ بنت؛ اسپکه_ فنوج؛ جلگه_ چاه اسحاق؛ چاهان_ زرآباد؛ ایرانشهر_ مهرستان؛ ایرنشهر_خیرآباد؛ دلگان_ ذهکلوت؛ فنوج_رمشک؛ دلگان_ ایرانشهر؛ قصرقند_نیکشهر؛ بزمان_ دلگان و مهرستان به سرباز مسدود شده است.

تداوم بارندگی در سیستان و بلوچستان مدارس 10 شهرستان را به تعطیلی کشاند4 محور در جنوب سیستان وبلوچستان در پی بارندگی شدید مسدود شدمردم سیستان و بلوچستان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند

وی ادامه داد: در حال حاضر تلاش ماموران راهداری و تیم امدادی برای بازگشایی محور‌های مسدود شده در جنوب سیستان و بلوچستان در حال انجام است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking