۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۹

جشنواره ملی نوروزی پلیس در استان مركزی برگزار می‌شود

گروه اجتماعی ــ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از برگزاری جشنواره ملی نوروزی پلیس با شعار «نشاط بهاری و نظم و قانون‌مداری» در ۶ بخش شامل عکس، فیلم، خاطره، شعر، سرود و مقاله خبر داد.

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: جشنواره ملی نوروزی پلیس در 5 قالب شعر، خاطره، مقاله، عکس و فیلم از طریق پیام‌رسان‌های بومی سروش، ایتا، آی‌گپ، گپ، ساپنا و بله برگزار می‌شود.
وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در محورهای «پلیس؛ حافظ جان و مال مردم»، «پلیس؛ هوشیاری، دقت و سرعت عمل»، «پلیس؛ اخلاق، ادب و تکریم ارباب رجوع»، «پلیس؛ خدمت صادقانه، بی‌منت و دلسوزانه»، «پلیس؛ راهنمایی، مشاوره و آموزش نظم و قانون» و «تحقق شعار محوری پلیس راهور با عنوان پرهیز از خطر، آرامش در سفر» را ارسال کنند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی تصريح كرد: عموم شهروندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌ها و موضوعات اعلام شده حداکثر تا 31 فروردین 98 از طریق شبکه‌های مجازی به نشانی festpolice@ رسال کنند.
سرهنگ خلجی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان حداکثر امکان ارسال 3 اثر را دارند، گفت: این افراد در ذیل هر اثر لازم است نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت، شماره تماس و شماره ملی خود را قید کنند.
اين مقام مسئول خاطرنشان کرد: افرادی که در بخش فیلم اثر ارسال می‌کنند حداکثر زمان آن باید 110 ثانیه باشد، ضمن اینکه اشعار ارسالی نیز باید در قالب چهارپاره، رباعی، غزل و مثنوی سروده و ارسال شود.
خلجي بيان کرد: مقالات ارسالی باید حداقل 12 و حداکثر 18 صفحه و خاطرات نیز باید حداقل 3 و حداکثر 5 صفحه با قلم 14 لوتوس ارسال شود.
وي با بیان اینکه کار داوری آثار ارسالی به جشنواره تا پایان اردیبهشت انجام می‌شود، گفت: به نفرات اول تا سوم هر بخش به ترتیب 30، 20 و 10 میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.
انتهای پیام

کلیدواژه ها :شعر فرماندهی
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking