۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۴

تجلیل رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از اداره امور قرآنی کرمانشاه

تجلیل رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف از اداره امور قرآنی کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف کشور از اداره امور قرآنی اوقاف استان کرمانشاه در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تقدیر کرد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف کشور در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم که در مصلی تهران برگزار شد از اداره امور قرآنی استان کرمانشاه تقدیر کرد.
این تجلیل در راستای اجرای فعالیت‌های مصوب سال 97 و عملکرد قابل قبول استان کرمانشاه در حوزه‌های مختلف قرآنی از جمله مسابقات قرآن کریم، طرح ملی تربیت حافظان، تربیت مربی، محافل انس با قرآن کریم و برپایی کرسی‌های تلاوت بوده است.
حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در این رابطه گفت: در راستای عملکرد اداره امور قرآنی استان کرمانشاه در سال 97 این اداره از سوی رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف کشور تجلیل شد.
وی اظهار کرد: ماحصل فعالیت‌های انجام شده از سوی اداره امور قرآنی و جمع کارکرد این فعالیت‌ها در حوزه‌های مختلف استان کرمانشاه را در رده رتبه‌های برتر کشور قرار داد.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف کرمانشاه با اشاره به برخی از برنامه‌های اجرایی این اداره در سال 97 تصریح کرد: یکی از برنامه‌های شاخص این اداره اجرای کرسی‌های تلاوت و محافل انس با قرآن بوده است که سال گذشته بیش از 250 محفل و کرسی تلاوت در استان برگزار شده است.
حجت‌الاسلام میرزایی اظهار کرد: کرمانشاه در بحث برگزاری کلاس‌های تفسیر در کشور عملکرد بی‌نظیری داشته و بیش از 60 کرسی تفسیر در استان برگزار شده است.
وی به طرح تربیت حافظان با ثبت‌نام 25 هزار نفر و حضور 19 هزار نفر در آزمون پایانی این طرح اشاره کرد و گفت: عملکرد استان کرمانشاه در حوزه فعالیت‌های قرآنی بیش از 150 درصد بوده و این امر باعث شد تا این استان حائز رتبه برتر در کشور شود.
انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking