۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان خبرداد؛

برپایی اردوی تیم ملی امید سپک تاکرا در شاهرود

برپایی اردوی تیم ملی امید سپک تاکرا در شاهرود
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از برگزاری اردوی تدارکاتی تیم ملی امید سپک تاکرا در شاهرود خبر داد و گفت: این اردو با حضور ۲۰ بازیکن انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت:  تیم ملی امید سپک تاکرای جمهوری اسلامی ایران در شهرستان شاهرود اردوی تدارکاتی خود را برگزار کرده است که این اردو طبق بیان مربی تیم ملی با حضور ۲۰ بازیکن تا سی ام فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در برگزاری اردو سعی شده تا تمام امکانات مورد نیاز ورزشی و رفاهی برای ورزشکاران مهیا شود، ابراز کرد: شاهرود می‌تواند میزبانی خوبی را از این اردو به نمایش بگذارند تا در آینده نیز شاهد برگزاری دیگر اردوهای تیم‌های ملی در این شهرستان مستعد باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان بیان کرد: آمادگی ورزشکاران برای حضور در مسابقات جهانی هدف اردوی آمادگی تیم ملی امید سپک تاکرای جمهوری اسلامی ایران، از سوی مربیان اعلام شده است.

جانعلی با بیان اینکه شرایط برای تمرین تیم ملی امید سپک تاکرای در شاهرود مهیا شده است، گفت: این اردو در دو نوبت صبح و عصر در سالن شهید چمران بسطام برگزار شده و برای همکاری بیشتر با کادر تیم ملی دستورات لازم داده شده است.

تیم ملی امید سپک تاکرای جمهوری اسلامی ایران مهرماه عازم رقابت‌های جهانی خواهد شد.

انتهای پیام / گ

منبع: مهر

منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking