۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹

گلایه رئیس دانشگاه پیام نورلنده از عدم همکاری مسئولان:

فریادهایی که به در بسته خوردند/از توسعه حرف می زنیم ولی چرا کسی به فکر دانشگاه پیام نورلنده نیست+فیلم

حمیددهقان با گلایه از عدم همکاری مسئولان شهرستانی، استانی و ملی در خصوص وضعیت دانشگاه پیام نور لنده گفت: هرکجا برای رفع مشکل ساختمان دانشگاه پیام نور مراجعه کردیم به درب بسته خوردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده،رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در جشن تجلیل از جهادگران این داشگاه با گلایه از عدم همکاری مسئولان شهرستانی، استانی و ملی در خصوص پروژه ساختمان دانشگاه پیام نور لنده گفت: دانشگاه امروز مبدا تمام تحولات اساسی در جامعه است ولی متاسفانه برای تکمیل ساختمان دانشگاه پیام نور لنده با 80درصد پیشرفت کاری هیچ مسئولی از شهرستان، استان و ملی برای گره گشایی مشکلات آن و تکمیل 20درصد باقی مانده همکاری لازم صورت نمی گیرد.

 

وی افزود: هرجایی که لازم بود رو زنی کردم و هرکجا که دوست و آشنایی بود به خصوص فرزندان بومی منطقه که مسئولیتی های ملی دارند مراجعه کردیم ولی همه جا به درب بسته خوردیم.

 

رئیس دانشگاه پیام نور لنده تصریح کرد: بیش از 450دانشجوی شهرستان لنده با این همه استعداد چشم انتظار همت والای مسئولان هستند و حتی به خیرین نیز مراجعه کردیم که آنان هم از وضعیت دلار و اقتصادی پیش آمده شرمنده دانشجویان و فرهنگ  شدند.

ادامه صحبت های رئیس دانشگاه پیام نور لنده را می توانید در فیلم زیر مشاهده نمایید:

 

کلیدواژه ها :دانشگاه لنده
منبع : دانا
website tracking