۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶

پاسداری از ارزش‌ها انقلاب و نظام از رسالت‌های برجسته سپاه است

پاسداری از ارزش‌ها انقلاب و نظام از رسالت‌های برجسته سپاه است
معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان سمنان با بیان اینکه پاسداری از ارزش‌ها انقلاب و نظام از رسالت‌های برجسته سپاه است گفت: خودباوری دینی و ملی و روحیه جهادی در بین جوانان باید تقویت شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علی خالقیان عصر امروز در جلسه هماهنگی بزرگداشت سوم خرداد که در سالن جلسات استانداری سمنان برگزار شد با بیان اینکه سپاه نیرویی مردمی برگرفته از بطن و متن مردم است اظهار داشت: خدمت به مردم و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام از رسالت‌های برجسته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی بزرگداشت سوم خرداد را ترویج فرهنگ ولایت‌مداری و نشانی از خودباوری دینی و ملی دانست.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قاﺋم آل محمد(عج) استان سمنان با اشاره به اینکه بیش از 36 میلیون از جمعیت کشور را نسل جوان تشکیل می‌دهند گفت: خودباوری دینی و ملی، ایستادگی در برابر مشکلات و روحیه جهادی و انقلابی در بین جوانان باید تقویت شود.

اردبیل| برگزاری همایش رزمندگان اردبیل به مناسبت سوم خرداد در قاب تصویرگزارش ویژه سوم خرداد ـ تبریز| روایت رزمنده آذربایجانی از عملیات آزادسازی خرمشهر+فیلمکرمان| آئین گرامیداشت سوم خرداد در گلزار شهدای کرمان + تصاویر

خالقیان با اشاره به اینکه برنامه‌های مختلفی برای بزرگداشت حماسه سوم خرداد در نظر گرفته‌ شده است عنوان کرد: آئین غبارروبی و عطرافشانی گلزارهای شهدای استان، رژه نیروهای مسلح و صبحگاه مشترک از جمله این برنامه‌ها است.

فرماندار سمنان نیز در این جلسه تقارن سوم خرداد و ماه مبارک رمضان را به فال نیک گرفت و اظهار داشت: باید از ظرفیت معنوی این ماه در برگزاری هر چه‌ بهتر مراسم بزرگداشت حماسه سوم خرداد استفاده کنیم.

سید عباس دانایی گفت: در هر شهرستان بهتر است چند برنامه محوری درباره سوم خرداد به‌صورت سراسری برگزار شود.

فرماندار گرمسار نیز در این جلسه اظهار داشت: در شهرستان گرمسار 9 برنامه محوری با هماهنگی همه دستگاه‌های اجرایی و سپاه این شهرستان برگزار می‌شود.

طاهری گفت: تلاش ما همواره تقویت مفاهیم دفاع مقدس و خودباوری دینی در بین جوانان و نوجوانان است.

کلیدواژه ها :خودباوری
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking