۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶

زیرساخت‌های گردشگری استان سمنان توسعه می‌یابد

زیرساخت‌های گردشگری استان سمنان توسعه می‌یابد
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان از برنامه‌ریزی برای توسعه زیرساخت‌های بخش گردشگری در این استان خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، مهدی جمال عصر امروز در دیدار با استاندار سمنان اظهار داشت: حمایت‌های همه‌ جانبه و شایان توجه استاندار سمنان، معاونان و مدیران کل استانداری نسبت به برنامه‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان به‌ویژه در ایام نوروز جای تقدیر دارد.

وی موفقیت و کسب نتیجه از اقدامات و فعالیت‌ها، برنامه‌ها و تحقق اهداف هر ارگان و سازمانی را منوط به حمایت، توجه و مساعدت مدیران ارشد استان به‌ویژه استاندار دانست.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان با اشاره به برگزاری پنج ویدئوکنفرانس در ایام نوروز با حضور معاونان استاندار سمنان با ستاد مرکزی از سوی ستاد خدمات سفر استان سمنان گفت: این امر نشان‌دهنده میزان علاقه‌مندی و همراهی کامل مدیران ارشد استان با این اداره کل دارد.

تالاب بندعلیخان ظرفیت تبدیل به سایت گردشگری طبیعی در اطراف تهران را داردافزایش آب دریاچه ارومیه ظرفیت گردشگری آن را احیا می‌کند؟‌حفاظت از آثار تاریخی یزد در سایه گردشگری مغفول نماند

جمال با اشاره به تلاش‌های انجام‌ شده در معرفی استان سمنان در کشور ضمن ناکافی دانستن این تلاش‌ها تأکید کرد: باید همتی مضاعف‌تر در راستای معرفی استان با این حجم از گستردگی ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف صرف شود.

وی با اشاره به گستردگی استان سمنان از ایوانکی تا میامی بیانت: این گستردگی می‌طلبد با برنامه‌ریزی مناسب‌تر و ارائه شیوه‌های نوین به معرفی ظرفیت‌های استان پرداخت.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان سمنان اظهار داشت: برنامه‌ها و طرح‌های خوبی که در ایام نوروز در جذب و جلب گردشگران انجام شد باید تداوم یابد تا استان سمنان که مقصدی تازه برای گردشگری معرفی‌شده است رشدی چشمگیر در ماندگاری گردشگران و مسافران را شاهد باشد.

جمال بیان داشت: یکی از راهکارهای توسعه استان جذب و ماندگاری گردشگران است که به‌خودی‌خود در بخش‌های دیگر نیز اثرگذار است و عاملی برای تحقق شعار سال یعنی رونق تولید نیز می‌تواند باشد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking