۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۲

راهکار مقابله با جنگ اقتصادی حرکت حول محور ولی‌فقیه است

راهکار مقابله با جنگ اقتصادی حرکت حول محور ولی‌فقیه است
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حبیب‌الله خجسته پور عصر امروز در جلسه هماهنگی بزرگداشت سوم خرداد استان که در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان برگزار شد با بیان اینکه امروز در جنگ همه‌جانبه اقتصادی قرار داریم اظهار داشت: راهکار مقابله با این جنگ حرکت حول محور ولی‌فقیه و پرهیز از تضعیف مصوبات عالی نظام است.

وی با اشاره به اقدام ابلهانه آمریکا و تروریسم خواندن سپاه گفت: اینکه دولت و نظامی بخواهد بخشی از نظام و حکومت رسمی و مردمی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دهد؛ نوعی جنگ است که باید آماده مقابله با این‌گونه هجمه‌ها باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان وحدت و انسجام ملی دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را پاتکی به هجمه‌های دشمنان دانست.

بیرجند| وحدت و انسجام و ایستادگی رمز پیروزی در جنگ اقتصادی استصنعتگران افسران جنگ اقتصادی و تلاشگران عرصه جهاد هستندرونق تولید 51| استاندار بوشهر:رونق تولید بهترین قرارگاه در مقابله با جنگ اقتصادی است

خجسته پور با اشاره به در پیش بودن سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: باید ارزش‌های دفاع مقدس و ایثارگری‌های رزمندگانی که جان خود را پای ارزش‌ها فدا کردند، را به نسل جوان امروز معرفی کرد.

وی آزادی خرمشهر را در سوم خرداد سال 61 یکی از ارزش‌های ناب دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: در آن شرایط سخت باوجود همه فرارهایی که براثر جنگ تحمیلی بر مردم واردشده بود؛ آزادسازی خرمشهر موجی از شادی و شعف را برای مردم به بار آورد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بیان داشت: ارزش‌های دفاع مقدس منحصر در بعد زمانی و مکانی خاصی نیستند و باید همواره آن‌ها را یادآوری کرد.

خجسته پور تأکید کرد: باید از ظرفیت ماه رمضان در برگزاری هر چه‌بهتر برنامه‌های بزرگداشت سوم خرداد استفاده شود.

وی بیان داشت: باید هرسال برنامه‌ها متفاوت‌تر از سال گذشته اجرا شود و همچنین کیفیت و اجرای برنامه‌های شاد، مدون و محوری نیز در دستور کار قرار گیرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking