۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۶

سمنان| جنگ همه‌جانبه اقتصادی دشمنان نیازمند روحیه جهادی است

سمنان| جنگ همه‌جانبه اقتصادی دشمنان نیازمند روحیه جهادی است
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان با بیان اینکه جنگ همه‌جانبه اقتصادی دشمنان نیازمند روحیه جهادی است گفت: ارزش‌های اسلامی انقلاب در جامعه پررنگ شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ محمدحسن سلامی بعدازظهر امروز در جلسه هماهنگی بزرگداشت سوم خرداد که در سالن جلسات استانداری سمنان برگزار شد بر لزوم به‌کارگیری روحیه جهادی در جنگ همه‌جانبه اقتصادی دشمنان و تحریم‌های کنونی تأکید کرد و اظهار داشت: باید ارزش‌های اسلامی انقلاب در جامعه پررنگ شود و با روحیه‌ای بیشتر برابر هجمه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه خرمشهر نماد پیروزی ملت مسلمان ایران در دوران هشت سال دفاع مقدس است گفت: فتح خرمشهر نقطه عطفی در معادلات جنگ تحمیلی بود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان افزود: دشمن بعد از فتح خرمشهر در حالت تدافعی قرار گرفت و پس‌ازاین فتح بزرگ بود که پیروزی‌های پی‌درپی رزمندگان به دست آمد.

غلبه بر جنگ اقتصادی نیازمند مدیریتی جهادی استدشمن با جنگ اقتصادی قصد ایجاد اخلال در چرخه اقتصاد کشور را داردهمدان| جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت جهادی است
سلامی اظهار داشت: رزمندگان در جنگ باوجود سختی‌ها و تجهیزات پیشرفته دشمن با ایمانی قوی به تکلیف اسلامی و دینی خود برابر دشمنان عمل کردند.

وی تأکید کرد: روحیه انقلابی آن روزها باید امروز و برابر هجمه‌های دشمنان تداوم یابد؛ چراکه دشمنی‌ها پیچیده‌تر و گسترده‌تر شده است؛ بنابراین نیاز به عزمی جزم برای مواجهه با آن داریم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان بر تسریع در تشکیل ستاد بزرگداشت سوم خرداد به ریاست فرمانداران در سراسر استان تأکید کرد.

سلامی خاطرنشان کرد: امسال برنامه‌های متعدد و متنوعی در سراسر استان به‌منظور بزرگداشت سوم خرداد از یکم تا چهارم خرداد برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ارسال بیش از 150 برنامه تاکنون به دبیرخانه ستاد بزرگداشت سوم خرداد افزود: برنامه‌ریزی‌های مطلوب دستگاه‌های اجرایی در این زمینه جای تقدیر دارد.

کلیدواژه ها :آثار
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking