۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸

استاندار سمنان: یکی از دسیسه‌های دشمنان القای ناکارآمدی است

استاندار سمنان: یکی از دسیسه‌های دشمنان القای ناکارآمدی است
استاندار سمنان گفت: یکی از دسیسه‌های دشمنان القای ناکارآمدی دولت به‌ویژه در شرایط فعلی در مناطق سیل‌زده و ناامیدی مردم نسبت به آینده کشور است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، علیرضا آشناگر پیش از ظهر امروز در همایش معاونان استاندار و فرمانداران استان سمنان که در سالن غدیر استاندار سمنان برگزار شد با اشاره به شعار سال 98 با نام «رونق تولید» اظهار داشت: شعار سال، شعاری راهبردی و کاربردی در راستای سیاست‌های کلی نظام و دولت است.

وی با بیان اینکه کشور در حال حاضر با جنگی تمام‌عیار در حوزه اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کند، افزود: یکی از دسیسه‌های دشمنان القای ناکارآمدی دولت به‌ویژه در شرایط فعلی در مناطق سیل‌زده و ناامید سازی مردم نسبت به آینده کشور و نظام است.

استاندار سمنان تصریح کرد: دولت باید اقداماتی نظیر تأمین امنیت سرمایه‌گذاری، به رسمیت شناختن رقابت در عرصه‌های اقتصادی و لزوم حرکت به سمت رفع موانع قانونی تولید را در سطحی کلان انجام دهد.

سردار نقدی: هیچ بن‌بستی در کشور ‌نداریم؛ القای ناکارآمدی توطئه دشمن استحجت‌الاسلام رئیسی در یزد: دشمن دنبال ایجاد ناامیدی بین مردم و القای ناکارآمدی نظام استدشمن به دنبال القای ناکارآمدی نظام در جامعه است

آشناگر با تأکید بر مساعدت دولت نسبت به اخذ مالیات و خدمات بخش تولید گفت: استان سمنان رتبه شاخصی را در کشور در تعداد طرح‌های اشتغال‌زایی و میزان پرداخت تسهیلات به این طرح‌ها را داراست.

وی به تلاش‌های انجام‌شده از سوی ستاد رفع موانع تولید و کمیسیون کارگری در سال گذشته اشاره کرد و اظهار داشت: شاهدیم استان سمنان با کاهش 43 واحد مشکل‌دار به 32 عدد و اجرای 103 درصدی تعهد اشتغال رشد مطلوبی داشته است.

استاندار سمنان تأکید کرد: فرمانداران باید ایجاد تعامل دوسویه با تولیدکنندگان را در راستای رفع و بررسی موانع تولید در دستور کار خود قرار دهند.

آشناگر افزود: باید برخوردی قاطع از سوی فرمانداران با دستگاه‌های اجرایی که با شیوه‌های گوناگون مشکل برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی مانع ایجاد می‌کنند؛ صورت گیرد.

وی حمایت از بخش خصوصی، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان را در بهبود اشتغال و وضعیت معیشت مردم و همچنین کاهش مشکلات امنیتی در شهرستان‌ها مهم و اثرگذار دانست.

استاندار سمنان بر لزوم برنامه‌ریزی عملیاتی مدون در حوزه شهرستان و اقدامات آتی را از سوی فرمانداران تأکید کرد و افزود: باید از ظرفیت‌های موجود در بخش سرمایه‌گذاری برای توسعه این مهم در هر شهرستان به بهترین نحو مورداستفاده قرار گیرد.

آشناگر با بیان اینکه برگزاری انتخابات از وظایف مهم وزارت کشور است اظهار داشت: انتخابات مجلس شورای اسلامی را در سال جاری در پیش داریم؛ بنابراین باید مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات موردتوجه و اولویت نخست استان باشد.

وی اظهار داشت: به هر میزان مشارکت سیاسی افزایش یابد؛ دشمنان نظام ناامید سازی خواهند شد و دست از عربده‌کشی و گردنکشی برخواهند داشت و از سویی دیگر دوستان نظام، مسئولان و دولت امیدوارتر و دلگرم‌تر خواهند شد.

استاندار سمنان با بیان اینکه صندوق‌های رأی محل داوری مردم است گفت: مردم هر زمان که احساس کردند باید درصحنه حضور یابند، کوتاهی و غفلت نکردند.

آشناگر بیان داشت: فرمانداران وظیفه‌دارند به رسالت خود که همانا برگزاری انتخاباتی سالم و بی‌طرفانه است، عمل کنند و برای برگزاری انتخابات از افراد باتجربه و کارآزموده بهره بگیرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدام ابلهانه آمریکا مبنی بر تروریسم خواندن سپاه اشاره کرد و گفت: نتیجه این اقدام نابخردانه تقویت و استحکام وحدت مردم و مسئولان شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking