۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۸

106 واحد صنعتی راکد در کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید بازگشت

106 واحد صنعتی راکد در کهگیلویه و بویراحمد به چرخه تولید بازگشت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با برنامه ریزی و پیگیری‌های انجام شده 106 واحد صنعتی راکد در این استان به چرخه تولید بازگشت
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، جعفر گوهرگانی در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: در سال گذشته 106 واحد تولیدی راکد و تعطیل این استان با برنامه ریزی و پیگیری مسئولان و متولیان امر به چرخه تولید برگشت.

نماینده مردم همدان: «رونق تولید» بدون مبارزه با فساد و قاچاق کالا امکان‌پذیر نیستنقش بازار سرمایه در تحقق رونق تولیدجزئیات طرح جدید مجلس برای «رونق تولید»

وی با اشاره به اینکه نتیجه 57 نشست‌ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال گذشته 244 مصوبه بوده که از این تعداد 147 مورد عملیاتی و مابقی در دست اجرا است، عنوان کرد: برای حمایت از واحدهای تولیدی هیچ قصوری پذیرفتنی نیست.

گوهرگانی خواستار اجرایی شدن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی شد و افزود: هیچ واحد تولیدی و اقتصادی نباید در سال رونق اقتصادی تعطیل شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: باران‌های سیل آسای نیمه اول فرودین ماه به 200 واحد اقتصادی از جمله مزارع پروش ماهی، باغ‌ها و مکان‌های گردشگری خسارت وارد کرد.

گوهرگانی با تاکید بر اینکه یک ریال تسهیلات به واحدهای غیرمجاز خسارت ‌دیده پرداخت نمی‌شود، ادامه داد: وزیر صنعت، معدن و تجارت  در نامه‌‌ای 6 بندی با افزایش تفویض اختیارات به استان‌ها برای رفع مشکلات مختلف واحدهای اقتصادی تاکید داشته است. 

وی حمایت از واحدهای تولیدی با هدف افزایش رونق تولید و ایجاد اشتغال را جزو اولویت‌ها دانست و گفت: البته سرمایه گذاران باید به فکر تولید و اشتغال باشند تا این حمایت‌ها شامل آنان باشد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking