۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۶

جشنواره ملی فرهنگ عشایر ایران زمین در یاسوج برگزار می‌شود

جشنواره ملی فرهنگ عشایر ایران زمین در یاسوج برگزار می‌شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره ملی فرهنگ عشایر ایران زمین با برند کوچ اردیبهشت‌ماه امسال در یاسوج برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، محمود باقری ظهر امروز در نشست کارگروه  گردشگری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: جشنواره ملی فرهنگ عشایر ایران زمین از 9 تا 13 اردیبهشت‌ماه امسال با حضور همه استان‌های عشایرخیز کشور برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه افتتاحیه این جشنواره با حضور ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود، افزود: در این جشنواره آداب و رسوم عشایر استان‌های مختلف کشور به نمایش گذاشته می‌شود.

هنرمندان برتر کهگیلویه و بویراحمد تجلیل می‌شوندقاتل زن 49 ساله کهگیلویه و بویراحمدی دستگیر شدایجاد اشتغال برای718 بیکار کهگیلویه و بویراحمدی؛ بیش از دو تن مواد معدنی استخراج شد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد  گفت: در این راستا جلسه‌ای با حضور مسئولان امور عشایر کشور به منظور جذب همکاری دستگاه‌هایی مانند امور عشایر در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.

باقری با اشاره به اینکه این جشنواره تاکنون چهار بار برگزار شده است، گفت: این جشنواره سال 85 با حضور 15 استان، سال 89 با حضور 14 استان، سال 95 با حضور 16 استان و سال 97 با حضور 20 استان برگزار شد.

منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking