۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰

بازگشت به کار چهار فرزند شهید با پیگیری یک رسانه در گچساران/تذکری که رئیس بیمارستان بی بی حکیمه دریافت کرد

بازگشت به کار چهار فرزند شهید با پیگیری یک رسانه در گچساران/تذکری که رئیس بیمارستان بی بی حکیمه دریافت کرد
یک منبع آگاه از بازگشت چهار نیروی اخراجی بیمارستان بی بی حکیمه گچساران به کار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب،22فروردین ماه امسال بود که این پایگاه خبری تحلیلی با درج گزارشی با موضوع اخراج ۴ فرزند شهید از بیمارستان بی‌بی‌حکیمه گچساران!،را رسانه ای کرد .

بعد از درج این گزارش و انتشار دردنامه این چهار فرزند شهید ،پیگیری هایی از سوی مسئولین بهداشت و درمان شهرستان برای بازگشت به کار این نیروهای اخراج شده صورت گرفت که خوشبختانه پس از گذشته چند روزکارگران اخراجی(چهارفرزند شهید) مجدد به محل کار خود برگشت خوردند.

گفتنی است از سوی برخی مسئولین امربه رئیس بیمارستان بی بی حکیمه گچساران به جهت سهل انگاری در این موضوع کتبا تذکراتی نیز داده شد.

باید توجه داشت هرچند اخراج نیروی کار دراین استان چندان هم موضوع تازه ای نیست اما روی دیگر سکه نیز جذب نیرو و استخدام‌های فله‌ای در کهگیلویه و بویراحمد و بویژه شهرستان گچساران است که همواره با گلایه‌ها و مطالبات ویژه شهروندان و بسیاری از خانواده‌ها نیزهمراه بوده که با این همه در سال‌های اخیر در تعدادی از مراکز ، ادارات  و نهادها بازهم شاهد جذب نیرو آن هم بدون برگزاری هر گونه آزمون و ضابطه ای بوده‌ایم .

هرچند برخی رسانه ها نیز با انتشار گزارش‌های متعددی در این خصوص سعی در احقاق حقوق از دست رفته بسیاری از خانواده‌ها و افراد مستحق و جلوگیری از ادامه روند ناعادلانه جذب نیروهای گزینشی در برخی ادارات و نهادهای این شهرستان را داشته اند اما به نظر می‌رسد این روند ناعادلانه در آینده هم ادامه داشته باشد.

منبع : دانا

پربازدیدترین امروز

website tracking