۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰

گل محمدی:

هر بازی حکم فینال دارد/ چاوریا مشکلی برای دیدار فردا ندارد

هر بازی حکم فینال دارد/ چاوریا مشکلی برای دیدار فردا ندارد

 به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: مردم ایران روز‌های سختی را سپری می‌کنند و با مشکلات اقتصادی، سیل و مشکلات زیست‌محیطی روبرو هستند، بنابراین صحبت درباره فوتبال بیهوده است و تنها به احترام مردم و رسانه در نشست خبری حاضر شدم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با قدردانی از همراهی و کمک‌های اقشار مختلف مردم به سیل‌زدگان، افزود: امیدوارم مسئولان هم به فکر باشند و به‌جای کار‌های عجیب‌وغریب که سودی ندارد پای‌کار باشند و در عمل ثابت کنند کنار مردم هستند، امیدوارم زودتر گرفتاری‌های هم‌وطنانمان تمام شود و به زندگی عادی بازگردند.

وی در خصوص بازی فردا ابراز کرد: نفت تیم جنگنده و خوبی است و بازیکنان تکنیکی و کادر فنی خوبی دارد.

گل محمدی افزود: فردا اولین فینال شش‌گانه ما خواهد بود و باید با تمرکز و انگیزه بالا برای کسب ۳ امتیاز تلاش کنیم.

وی بابیان اینکه آنالیز خوبی از نفت مسجدسلیمان داشتیم، بیان کرد: این تیم نسبت به فوتبالی که بازی می‌کند می‌توانست جایگاه بهتری در جدول داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با اشاره به اینکه بازی فردا اهمیت زیادی دارد و باید با در کنار حمایت هواداران که همیشه موجب دلگرمی ما هستند پیروز این دیدار باشیم، ادامه داد: در شش دیدار باقی‌مانده دو بازی مهم با تیم‌های بالانشین در خانه‌داریم و همه‌چیز دست خودمان است،۳ امتیاز دیدار فردا می‌تواند جایگاه ما در جدول را یک پله بهبود ببخشد.

گل محمدی بابیان اینکه برای دیدار فردا مصدوم و محروم نداریم، یادآور شد: قرارداد چاوریا هم ثبت‌شده و این بازیکن مشکلی برای حضور در دیدار فردا ندارد.
منبع : خبرگزاری دانشجو
website tracking