۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۲

11هزار واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی تحویل متقاضیان شد

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی از احداث و واگذاری افزون بر 11 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت در این استان خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، محمود بدلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بزرگداشت سالروز تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت: از 2900 روستای استان 2700 روستا دارای سکنه بالای 4 خانوار  بوده و 2170 روستا نیز بالای 20 خانوار جمعیت دارند.

وی افزود: تا کنون حدود 32 درصد از روستاهای استان مقاوم‌سازی شده که از میانگین کشوری عقب است.

بدلی تصریح کرد: کار مقاوم‌سازی منازل روستایی باید تا سال 1400 به میانگین 70 درصدی در آذربایجان غربی برسد بنابراین تحقق این هدف نیازمند همراهی روستائیان است.

تمام واحدهای مسکن مهر قم امسال تحویل داده می‌شودتکرار/ارسال پیامک هشدار حذف به متقاضیان مسکن مهر هشتگردارسال پیامک هشدار حذف به متقاضیان مسکن مهر هشتگرد

وی افزود: تا کنون کار ساخت 11 هزار و 37 واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار  نفر به انجام رسیده و 100 درصد آنها به متقاضیان واگذار شده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی اظهار داشت: از 2170 روستای واجد  شرایط  طرح هادی در استان برای 2082  روستا طرح هادی تهیه شده و در 586 روستا نیز این طرح اجرا شده است.

کلیدواژه ها :مهر
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking