۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۳۹

علیپور بدشانسی نیاورد آقای گلی اش را تکرار می‌کند

پیشکسوت پرسپولیس گفت: پرسپولیس با چند بار حضور در نیمه‌نهایی و فینال شخصیت خوبی در مسابقات آسیایی پیدا کرده است.
به گزارش افکارنیوز،

ناصر محمدخانی، مهاجم اسبق پرسپولیس با ما از شرایط تمرین پیشکسوتان، همچنین برد سرخپوشان در شهرآورد به گفتگو نشست. 
* ابتدا از تمرین پیشکسوتان شروع کنیم؛ اوضاع چگونه است؟
خدا را شکر که همه بچه‌های پیشکسوت دور هم جمع شدند و اولین تمرین جدید را برگزار کردند. بچه‌ها همه شاد بودند و باروحیه و یکی از دلایلش هم برد در شهرآورد بود. 
* شهرآورد چطور بود؟
بازیکنان پرسپولیس جدا از بیست دقیقه اول بازی که استقلال بهتر و تهاجمی‌تر بازی کرد در سایر دقایق تیم برتر میدان بودند. دفاع خوب و منطقی در دقایق اولیه به فرماندهی سیدجلال و هماهنگی سایر عناصر دفاعی تیم خصوصاً شجاع و بیرانوند که انصافاً درون دروازه برای تیم یک نقطه قوت محسوب می‌شود موجب شد چند حمله استقلال به خوبی دفع شود و تیم به بهترین نتیجه ممکن برسد. پیروزی در شهرآورد شاید بهترین عیدی برای هواداران بود که موجب شد ایام به کام هواداران شیرین شود و پرسپولیس با قدرت مقابل پیکان هم حاضر شده و حریف را شکست بدهد و در صدر جدول بماند. 
* شما موافق استفاده از دو مهاجم هستید؟
بله، علیپور و بودیمیر در پیشانی خط حمله عالی کار می‌کنند. حضور وینگر‌های تهاجمی تیم و هافبک‌های عالی در دفاع و حمله موجب شده پرسپولیس از قدرت خوبی برخوردار باشد و هر حریفی را تحت فشار قرار دهد. علیپور امسال هم شانس اول آقای گلی است و اگر دچار بدشانسی نشود حتماً می‌تواند عنوان فصل قبلش را تکرار کند. 
* بازی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان را چطور می‌بینید؟
پرسپولیس با چند بار حضور در نیمه‌نهایی و فینال شخصیت خوبی در مسابقات آسیایی پیدا کرده و شاگردان برانکو با انسجام خوبی که دارند حتماً می‌توانند از سد الاهلی بگذرند. پرسپولیس سابقه بردن الاهلی را دارد.

 

کلیدواژه ها :گل
منبع : افکار نیوز

پربازدیدترین امروز

website tracking