۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۴

ادامه جو ناپایدار برروی استان اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت:نقشه های هواشناسی بیانگرجوی ناپایدار برروی استان اصفهان تا روز سه‌شنبه است.
رضا کریمیان کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان در گفتگو با   خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، با اشاره به اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی همچنان بیانگر گذر متناوب امواج ناپایدار بر روی استان طی دو روز آینده است، اظهارکرد: بر این اساس از عصر امروز تا اواسط روز دوشنبه، وضعیت جوی در اکثر مناطق استان به‌صورت نیمه ابری تا ابری و رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه جو ناپایدار روی استان تا روز سه‌شنبه ادامه دارد افزود: بارش‌ها در مناطق شمال‌شرق، شرق و تا حدی شمال استان خواهد بود.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در بیشتر مناطق استان همچنان تغییر محسوسی نخواهد اشت ادامه داد: بر این اساس بیشینه و کمینه دما طی ۲۴ ساعت آینده در کلانشهر اصفهان به ترتیب ۱۸ و ۱۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.

کریمیان افزود: در این بازه زمانی چوپانان با دمای ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین و بویین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین نقاط استان خواهند بود.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته در کلانشهر اصفهان ۳.۳ میلی‌متر بارش گزارش شده است گفت: به این ترتیب در سایر مناطق استان از جمله خوانسار ۷.۶ میلی‌متر، برزوک هفت میلی‌متر، زرین‌شهر شش میلی‌متر، مبارکه پنج میلی‌متر، سمیرم ۴.۴ میلی‌متر، فریدونشهر ۳.۸ میلی‌متر، چادگان و دهاقان ۳.۵ میلی‌متر و ورزنه ۲.۴ میلی‌متر بارش به ثبت رسیده است.

کلیدواژه ها :دما صفر
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking