۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰

بجنورد| ورود سپاه برای حل مشکلات سیل‌زدگان؛ مردم از کاستی‌ها می‌گویند + فیلم

مشکل قطع ارتباط راه‌های روستایی در دهستان گیفان بجنورد، موضوعی است که انتقادات مردم روستاهای این منطقه را برانگیخته است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بجنورد، مشکل قطع ارتباط راه‌های روستایی در دهستان گیفان بجنورد، موضوعی است که انتقادات مردم روستاهای این منطقه را برانگیخته است.

اعطای وام 50 میلیونی به سیل‌زدگان؛ سیلاب به 6000 واحد مسکونی خراسان شمالی آسیب رساندگزارش| از ابتدای وقوع سیلاب در استان خراسان شمالی چه گذشت؟+تصاویرسامانه بارشی جدید وارد خراسان شمالی‌ می‌شود/ ادامه بارش‌ها تا سه‌شنبه

یکی از مناطقی که با از بین رفتن پل، مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شده است، روستای قاضی و میان‌زوی این دهستان است. از بین رفتن پل این روستا، ارتباط مردم قسمت شرقی و غربی قاضی و راه ارتباطی با روستای میان‌زو را قطع کرده است.

مجید فغانی، فرمانده سپاه بجنورد، با اشاره به اقدامات سپاه برای احداث پل این نقطه، اظهار داشت: پس از بارش و رحمت الهی در خراسان شمالی و همچنین با توجه به آسیب‌های این بارش، حضور نهادهای اجرایی و انقلابی در روستاهای سیل زده بی نظیر بود.

وی افزود: با توجه به تشدید بارندگی‌ها مسیر ارتباطی و مواصلاتی روستاهای قاضی و میا‌ن‌زو مسدود شد که نارضایتی اهالی روستا را در برداشت که پس از آن فرماندهی سپاه حضرت جوادالائمه (ع) استان با حضور در منطقه و پیگیری‌های دستگاه‌های اجرایی مسیر ارتباطی و راه مواصلاتی این دو روستا با تعبیه موقت لوله در مسیر رودخانه بازگشایی شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking