۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۴:۵۶

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان:

بارش‌های رگباری و وزش باد لحظه‌ای زنجان را فرا می‌گیرد

حسین سلطانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان وضعیت جوی امروز استان را صاف تا قسمتی ابری اعلام و اظهار کرد: بارش رگباری باران، ظهر و بعد از ظهر در استان روی خواهد داد.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان وزش باد شدید لحظه‌ای را دیگر پدیده جوی استان برای امروز عنوان و تصریح کرد: بارش‌های رگباری، رعد و برق و وزش باد پدیده‌های جوی پیش‌بینی شده برای یکشنبه و دوشنبه در سطح استان خواهد بود.

وی با بیان اینکه استان زنجان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه وضعیت جوی به نسبت پایداری خواهد داشت، افزود: در دو روز اگر هم بارشی روی دهد محلی خواهد بود.

سلطانی وضعیت دمایی استان زنجان را طی هفته جاری پایدار پیش‌بینی کرد.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از ثبت دمای 6 درجه بالای صفر در قیدار به عنوان خنک‌ترین دمای استان طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: بالاترین دمای این بازه زمانی با 21 درجه بالای صفر از آب‌بر گزارش شده است.

وی نوسان دمایی شهر زنجان را طی روز گذشته هفت درجه اعلام و تصریح کرد: زنجان در این بازه زمانی دمایی بین 6 و 13 درجه بالای صفر را پشت سر گذاشته است.

سلطانی ادامه داد: دمای فعلی شهر زنجان هشت درجه بالای صفر است که نسبت به روز گذشته در این ساعت سه درجه افزایش یافته است.

کارشناس پیش‌بینی جوی اداره کل هواشناسی استان زنجان از ورود و فعالیت سامانه بارشی به استان در روز پنج‌شنبه خبر داد و گفت: اطلاعات این سامانه بعدا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/73004/ق20

کلیدواژه ها :دما صفر
منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking