۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۰

رئیس سازمان بسیج سازندگی فارس:

ارسال 10کامیون کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده لرستان/ همچنان به آب و نان نیاز است

دکتر اسماعیلی گفت: در مناطق سیل‌زده به دلیل قطع برق امکان پخت نان وجود ندارد که به نان خشک، آب معدنی، پتو، چادر و لوازم بهداشتی و گرمایشی نیاز است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از شیرازه دکتر عبدالحمید اسماعیلی، مسئول سازمان بسیج سازندگی فارس با بیان اینکه فارس به عنوان معینِ استان لرستان تعیین شده است، گفت: تا کنون 90 نفر از نیروهای جهادی مردمی به مناطق سیل زده اعزام شده‌اند.

همچنین 10 محموله اقلام خوراکی و امدادی، تجهیزات برپایی آشپزخانه با ظرفیت پُخت روزانه 3 هزار پُرس غذا، تجهیزات و خودروهای مهندسی سپاه فجر فارس به همراه یک واحد نانوایی سیار به همراه 10 تُن آرد به مناطق سیل زدۀ لرستان ارسال شده اند.

وی گفت: علاوه بر کمک های نقدی، چادر، پتو، آب معدنی، لوازم بهداشتی، لوازم گرمایشی و خوراکی‌های فاسد نشدنی از جمله اقلام مورد نیاز مردم در مناطق آسیب دیده از سیل هستند.

اسماعیلی با بیان اینکه وضعیت منطقه ارزیابی و سپس آخرین نیازمندی‌ها اعلام می‌شود، اظهار کرد: به دلیل عدم امکان پخت نان به نان خشک نیاز وافر است. وی با بیان اینکه مردم خونگرم فارس در همه حوادث و بلایا در کمک به همنوعان خود گل کاشته و سخاوت آنان زبانزد است، گفت: شماره کارت 6273811098574129 و شماره حساب 25474355555552 نیز برای دریافت و جمع‌آوری کمک‌های غیرنقدی مردم و خیرین اعلام شده است.

کلیدواژه ها :چادر معدن
منبع : دانا
website tracking